Από γάμο σε κηδεία ! Σε αυτή την κριτική δεν θα μιλήσω για το αν το πρωινό είναι καλό η αν τα κρεβάτια είναι άνετα αλλά για το πως η ημέρα 6 Οκτωβρίου μας έβαλε όλους σε βαριά και αιώνια θλίψη. Ο κουνιαδος μου με την γυναίκα του και το 3 χρόνο γιο τους ήταν σε δεξίωση σε αυτό το ξενοδοχείο. Όπου ο κουνιαδος μου 37 χρόνων βρήκε ακαριαίο θάνατο πιθανα από ηλεκτροπληξία σύμφωνα με τους ιατροδικαστές. Όλοι είδαν να φεύγει από την ζωή όταν πάτησε λαμπάκι που φωτίζε τον διάδρομο απο την ρεσεψιόν προς τον χώρο της πισίνας! Από αυτά που συνήθως τα πατάς και πρέπει να είναι ασφαλές. Αλλά όπως φαίνεται μάλλον δεν ήταν! Χάσαμε τον άνθρωπο μας τόσο άδικα! Έμεινε η γυναίκα του στα 33 της χήρα. Το παιδί από μπαμπα ορφανό . Ο άντρας μου έχασε τον αγαπημένο του αδερφό . Ο πεθερός μου το παλικάρι του! Και όλα αυτά γιατί .....

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Antomora
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2019

Παρά πολύ καλό ξενοδοχείο,πολύ καλή εξυπηρέτηση προσωπικού,πολύ φιλικό και άνετο περιβάλλον,άνετο και ευρύχωρο δωμάτια με μοντέρνα διακόσμηση,το τζακούζι ήταν φανταστικό το απολαύσαμε πολύ,ο εξωτερικός χώρος είναι πολύ προσεγμένος και καθαρός,τέλος,έχει πολύ καλές τιμές στο φαγητό-ποτά του ξενοδοχείου στο μπαρ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Teri_Z9311OP
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν υπέροχα! Ωραίος χώρος, με πεντακάθαρη πισίνα, όμορφα διακοσμημένα δωμάτια και πολύ καθαρά και βολικό στην τοποθεσία του (καθώς το αεροδρόμιο είναι λιγότερο από 5 λεπτά με τα πόδια, οι παραλίες είναι αρκετά κοντά, η χώρα είναι στα 10 λεπτά με το αυτοκίνητο). Εκτός από την Κατερίνα που αναφέρεται στα σχόλια, έχω να προσθέσω καλό λόγο για την Αλεξάνδρα που ήταν εξαιρετική στην εξυπηρέτηση και πολύ φιλική και φιλόξενη, αλλά και την Λίντα, την κυρία που καθάριζε, όπου επίσης ήταν υπέροχη.
Το μόνο ίσως αρνητικό είναι το πρωινό, που δυστυχώς εκλείπει στη μορφή που το έχουμε συνηθίσει, μα παρόλα αυτά παρέχονται στο ψυγείο του δωματίου κάποιες τροφές, για να το δημιουργήσεις μόνος σου.
Θα το προτιμήσω σε επόμενη επίσκεψή μου στο νησί!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, animar94
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ειναι καινούργιο και πανέμορφο.Τα δωμάτια ειναι πεντακάθαρα αφού γυαλίζουν ολα απο καθαριότητα.Η απόσταση απο την χώρα ειναι μονο 4 Λέπτα με το αμάξι.Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό ειναι υπερβολικά ευγενικοί(Κατερινα σ´ευχαριστουμε για ολα).Η τιμή του δωματίου για αυτο που σου προσφέρει ειναι παρα πολυ καλη.Χωρις δεύτερη σκέψη οποίος εχει σκοπό να παει για διακοπές στην Μύκονο ειναι το ξενοδοχείο του.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, El L
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό και το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο! Μάλλον πρόκειται για καινούργιο κατάλυμα και ήταν όλα πεντακάθαρα. Η τοποθεσια του δεν ήταν πολύ καλή. Δεν έχει θέα και θέλει όχημα για τη χώρα. Αλλα για την τιμή του αξίξει σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, 596vassilikia