Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 4:00 μ.μ.
Αποθήκευση
HIGHLY RECOMMEND

Επαγγελματισμός, φιλικό προσωπικό, όμορφος και προσεγμένος χώρος. Είμαστε πάντα ικανοποιημένοι με... διαβάστε περισσότερα

evimv1
μέσω κινητής συσκευής
ΟΜΟΡΦΙΑ

Εκπληκτικός πολυχώρος ομορφιάς και ευεξιας. Υπερσύγχρονος εξοπλισμός και προσωπικό άριστα... διαβάστε περισσότερα

elecgymcenter
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2021

Ενας χωρος καταπληκτικος με πολυ ευγενικο προσωπικο και τελεια εξυπηρετηση.Σιγουρα θα το προτεινω και θα ξαναπαω.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 696sophiag
Ο/η beautyworldbydg, Owner του Beautyworld Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιανουαρίου 2021

Ειναι χαρα μας όταν οι πελάτες μας μένουν τόσο ευχαριστημένοι που μας προτείνουν και στους φίλους τους.Σας ευχαριστουμε.

Η κριτική έγινε: 17 Δεκεμβρίου 2020

Ισως η καλυτερη περιποιηση η που ειχα ποτε.Αψογα ολα τα κοριτσια!!!!Σιγουρα το καλυτερο μαγαζι με διαφορα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 2020Mykono
Ο/η beautyworldbydg, Owner του Beautyworld Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2021

Σας ευχαριστούμε για την όμορφη κριτική σας!!!!

Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2020

Πολύ εξυπηρετικά όλα τα παιδιά. Φοβεροί όλοι στο κομμωτήριο και πολύ καλοί στην δουλειά τους. Και το μανικιούρ τέλειο

Ευχαριστούμε, 83athanasias
Ο/η beautyworldbydg, Ιδιοκτήτης του Beautyworld Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πάρα πολυ!!!Χαρα μας να σας ξαναδούμε και να σας ξανά εξυπηρετήσουμε

Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2020
Κριτική για: A magic day you will never forget

Αψογη δουλεια!!!!! Το προσωπικο κ η διευθυνση μοναδικοι! Καθε φορα φευγω απολυτα ευχαριστημενη απο το καταστημα!!!!!

Ευχαριστούμε, Zeta_pan

Σας ευχαριστούμε πολυ για την κριτική σας.
Χαρα μας να σας ξανά εξυπηρετήσουμε

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος ήταν πολύ ευχάριστο και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και τι προτείνω ανεπιφύλακτα ❤️❤️❤️❤️

Ευχαριστούμε, Laura-soula
Ο/η beautyworldbydg, Γενικός Διευθυντής του Beautyworld Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολυ!!!! Χαρα μας όταν οι πελάτες μένουν ευχαριστιμενοι.