Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 8:30 μ.μ.
Αποθήκευση
Super

Πολύ εξυπηρετικά όλα τα παιδιά. Φοβεροί όλοι στο κομμωτήριο και πολύ καλοί στην δουλειά τους. Και... διαβάστε περισσότερα

83athanasias
Ειναι οι καλυτεροι με διαφορα!

Αψογη δουλεια!!!!! Το προσωπικο κ η διευθυνση μοναδικοι! Καθε φορα φευγω απολυτα ευχαριστημενη απο... διαβάστε περισσότερα

Zeta_pan

Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2020

Ένας χώρος πολύ προσεγμένος με καταπληκτικό παιδί στα κουρέματα. Πολύ καθαρό μαγαζί και φιλόξενο.Ολα τέλεια

Ευχαριστούμε, 969ledih
Ο/η beautyworldbydg, Ιδιοκτήτης του Beautyworld, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Οκτωβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολυ!!

Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2020

Εμπειρια αλλιωτικη ολο αυτο που εζησα.Πρωτη φορα χαλαρωσα τοσο πολυ.Καταπληκτικοι ολοι τους.Σας το προτεινω

Ευχαριστούμε, maroulioa

Είναι μεγάλη μας χαρά να μένουν ευχαριστημένοι οι πελάτες μας.

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Τέλειο πεντικιούρ.οι καλύτεροι στο νησί..Εγινε το αγαπημένο μου σπα.Το καλύτερο προσωπικό του νησιού

Ευχαριστούμε, 561luljetal

Σας ευχαριστούμε πολύ.Χαρα μας να σας ξανα εξυπηρετήσουμε.

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καλό μαγαζί, οι εργαζόμενοι (και οι πελάτες)φοράνε μάσκες και τηρούν τα μέτρα, ωραίος χώρος και καθαρός. Έχω παέι πολλές φορές γιατί κουρεύομαι και κάνω τα πόδια μου. Η καλύτερη επιλογή στη Μύκονο για την εξυπηρέτηση και περιποίηση όλων.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Vaggelis_Ga

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ.Χαρά μας να σας ξαναδούμε συντομα.

Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2020

Κάθε φορά που επισκέπτομαι το σπα περνάω υπέροχα και μένω απόλυτα ευχαριστημένη! Ευγενικό και καλοδιάθετο προσωπικό, πολύ καθαρός χώρος και πολλές υπηρεσίες για κάθε γούστο! Το μόνο που επισκέπτομαι στη Μύκονο! Επίσης, εξίσου σημαντικό, τηρούνται όλα τα απαραίτητα μέτρα ασφαλείας λόγω της πανδημίας! ΜΠΡΆΒΟ

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 696sophiag

Θέλουμε και προσπαθούμε να κάνουμε πάντα το καλύτερο για τους πελάτες μας.Σας ευχαριστούμε.