“amazing sushi”
Κριτική για: Lyo Bar Εστιατόριο

Lyo Bar Εστιατόριο
Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019

είχαμε μια πολύ ευχάριστη γευστική εμπειρία .
το servise ήταν πάρα πολύ καλό και ο chef βγήκε από την κουζίνα για να μας εξηγήσει αναλυτικά ένα ενα τα πιάτα. Ηταν πάρα πολύ ευχάριστος και το έκανε με την καρδιά του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, kontara2s

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019

ησυχα,,με πολυτελη διακοσμηση με εξαιρετικη κουζινα πολυ καλο επιπεδο εξυπηρετησης το πρωσωπικο ευγενεστατο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, eirinigripari
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2019

Βρεθήκαμε με την γυναίκα μου στην Μύκονο με αφορμή μιας πρόσκλησης , ψάχνοντας για ρομάντικά μέρη με ήσυχη ατμόσφαιρακαι καλής ποιότητας φαγητό. Αν και ο δρόμος είναι πολύ επικύνδηνος μέχρι να φτάσεις σαν του περισσότερους του νησιόυ, μόλις παρκάραμε και είδαμε το εστιατόριο ηρεμήσαμε γιατί καταλάβαμε οτι έχουμε φτάσει στον ιδανικό προορισμό με τον σεφ να μας καλοσορίζει και να μας κάνει να νιώθουε οικεία με τον χώρο. Αξίζει το κάθε ευρό ή επιλογή μας , καθήσαμε τρείς ώρες χωρίς να το καταλάβουμε. Στο επόμενο ταξίδι μας σίγουρα ή πρώτη επίσκεψη μας θα είναι στο εστατόρειο του ξενοδοχείου Lyo.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, djtsiro
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2019

Καταπληκτικο sushi!!!! Ομορφιά χώρος και ευγενέστατος προσωπικο. Απλα τελειο!!!!!!!! . Ενας εστιατόριο που δεν το αλλάζεις!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Stelios M
Η κριτική γράφτηκε 27 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα σουσι που έχω φάει ποτέ μου ... πολύ όμορφος χώρος ευγενέστατο προσωπικό και άψογη εξυπηρέτηση .. ένα μέρος που σίγουρα πρέπει να επισκεφτεί κάποιος στη Μύκονο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, revekkam2017

Lyo Bar Εστιατόριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άγιος Στέφανος, Μύκονος
Μύκονος (Χώρα), Μύκονος

Lyo Bar Εστιατόριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!