Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021

Ανακαινισμένα δωμάτια, καθημερινή καθαριότητα και αλλαγή πετσετών, η κ. Πόπη πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει. Στα μειονεκτήματα θα έβαζα ότι δεν προσφέρονται προϊόντα περιποίησης πλην της πρώτης μέρας μόνο, όπως μας ενημέρωσε την τρίτη μέρα και ότι τα βρόμικα σερβίτσια(κούπες, ποτήρια) δεν ανανεώθηκαν λόγω covid. Μείναμε στον πρώτο όροφο στο δωμάτιο 8.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dream790680
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε με τη γυναίκα μου 4 Σεπτεμβρίου στη Κύθνο για 3 βράδια. Βρήκαμε το «Δελφίνι» μέσω Internet. Όταν φτάσαμε η έκπληξη μας ήταν μεγάλη διότι οι εικόνες που είχαμε δει το αδικούσαν. Είναι από τα καλύτερα σπίτια που υπάρχουν σε νησί! Σε προνομιακή θέση στα Λουτρά, με θέα θάλασσα, δίπλα στη παραλία και στα ιαματικά λουτρά και δυο βήματα από πολλά εστιατόρια. Το δωμάτιο (Νο 6), πεντακάθαρο, εξοπλισμένο, καλαίσθητο, με τέλειο μπάνιο. Ανετο στρώμα, κλιματισμός και καθημερινό άλλαγμα πετσετών. Πάρκινγκ μπροστά. Η ιδιοκτήτρια, κα Πόπη, μια κυρία με ποιότητα, ευγένεια και διακριτικότητα, επιμελείται καθημερινά όλους τους χώρους και διατηρεί το κατάλυμα σε άριστη κατάσταση!
Όταν ξαναπάμε Κύθνο, δεν θα υπάρξει δεύτερη σκέψη για το που θα μείνουμε..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Ilias P
Η κριτική έγινε: 7 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο δωμάτιο, ίσως από τα ωραιότερα που έχουμε μείνει σε πρόσφατες διακοπές μας σε νησί. Σε προνομιακή θέση στα Λουτρά, με υπέροχη θέα στη θάλασσα, δύο βήματα κυριολεκτικά για να κολυμπήσεις είτε στη θάλασσα είτε στα ζεστά ιαματικά ακριβώς δίπλα, με αρκετές κοντινές επιλογές για πρωινό, φαγητό, ποτό. Το δωμάτιο μας ήταν πλήρως εξοπλισμένο, καλαίσθητα διακοσμημένο, λειτουργικό, άνετο, όλες οι παροχές ήταν άριστες και η παρουσία της ευγενεστατης κυρίας Πόπης ήταν άμεση και διακριτική σε κάθε μας επιθυμία. Μείναμε για 10 ημέρες τέλος Ιουνίου με αρχές Ιουλίου σε τρικλινο (νο6) στον επάνω όροφο. Αν θέλετε ήσυχες και ποιοτικές διακοπές η Κύθνος είναι το κατάλληλο νησί και το Δελφίνι το πιο κατάλληλο κατάλυμα για ξεκούραστη και άψογη διαμονή. Οι τιμές είναι προσιτές για όσα προσφέρει! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, penny-anna_Athens
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020

Μείναμε τέλη Ιουνίου του 2020. Τα δωμάτια ήταν σχετικά μικρά αλλά πολύ καθαρά και όμορφα διακοσμημένα. Η τοποθεσία του καταλύματος πολύ βολική και δίπλα στο parking. Η ιδιοκτήτρια είχε φροντίσει για κάθε λεπτομέρεια που έκανε την διαμονή μας ευχάριστη! Ήταν παρούσα και πρόθυμη για κάθε πληροφορία και βοήθεια. Ο καθαρισμός των δωματίων και η αλλαγή πετσετών ήταν καθημερινή μετά από δική μας συναίνεση. Θα μας μείνει αξέχαστη και σύντομα θα επισκεφτούμε πάλι το νησί και τα συγκεκριμένα δωμάτια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, rkontis
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2019

Για εμένα που είμαι αρκετά "σιχασιάρα" πάντα στα τουριστικά καταλύματα το πιο σημαντικό είναι η καθαριότητα!Το ξενοδοχείο αυτό ίσως είναι η επιτομή της καθαριότητας. Η ιδιοκτήτριά του, η ευγενέστατη κα Πόπη, έχει επενδύσει σε αυτό και φαίνεται. Την βλέπεις την ίδια καθημερινά να επιμελείται όλους τους χώρους. Το δωμάτιό μας ήταν δίκλινο, κάπως μικρούλι βέβαια, αλλά δεν μας προβλημάτισε αυτό. Όμορφα και καλόγουστα έπιπλα, όμορφο και εννοείται πεντακάθαρο μπάνιο, μοσχομυριστά σεντόνια και αφράτες πετσέτες. Αν η ζωή με ξαναφέρει Κύθνο, θα το επιλέξω ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους