Orbitz.com
Travelocity
eDreams
FindHotel
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 4 μερες στο ξενοδοχειο. Το customer service ηταν εξαιρετικό απο ολο το προσωπικο, ειλικρινα νιώσαμε υπεροχα. Πεντακάθαρα δωματια και χώροι καθημερινά. Το πρωινο θα το ηθελα λιγο πιο εμπλουτισμενο, και εξωτερικά το ξενοδοχειο πιο περιποιημένο, αλλα αυτο αφορα το προσωπικο μου γούστο. Σιγουρα θα το πρότεινα σε οποιον θελει να επισκεφτεί το νησι και εγω θα πηγαινα παλι! Συνεχίστε την εξαιρετική δουλεια!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, F2404YHelenaz
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Kythnos Bay Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2022

Αγαπητή F2404YHelenaz,

Μόνο από τον τίτλο της κριτικής σας μπορούμε να διακρίνουμε πως ο στόχος μας επιτεύχθει. Καταφέραμε να σας προσφέρουμε όμορφες αναμνήσεις και φυσικά ξεκούραστες διακοπές σε ένα περιβάλλον χαλάρωσης. Σας ευχαριστούμε θερμά για το σχόλιο σας και την εμπιστοσύνη σας. Συμβουλευόμαστε τις απόψεις σας , με στόχο να γίνουμε ακόμα καλύτεροι στο μέλλον. Ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε σύντομα κοντά μας και να σας χαρίσουμε ακόμη πιο ξεχωριστές εμπειρίες.

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2021

Πολυ καλο ξενοδοχειο με πλουσιο πρωινο κ καθαρα δωματια. Η συμπεριφορα του προσωπικου γενικα αλλ ιδιως στη reception ηταν αψογη. Πολυ εξυπηρετικοι στον βομβαρδισμο ερωτησεων των πελατων με χαμογελο κ σωστες πληροφοριες. Ενα μεγαλο μπραβο!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, ΦΩΤΗΣ Κ

Αγαπητέ ΦΩΤΗΣ Κ,

Θα θέλαμε να σας στείλουμε τις θερμές μας ευχές για το όμορφο σχόλιο που αναρτήσαμε στο TripAdvisor από την εμπειρία σας κοντά μας. Είμαστε κάτι πολύ παραπάνω από χαρούμενοι που καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε και να σας ανταμείψουμε για την εμπιστοσύνη που μας δείξατε. Ευχόμαστε κάθε ταξίδι που κάνετε να σας γεμίζει με όμορφες εμπειρίες όπως αυτές που ζήσατε στο πανέμορφο νησί της Κύθνου. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα, επίσης, που παρατηρήσατε την συμπεριφορά του προσωπικού μας ακόμα και κατά τις ώρες αιχμής. Η εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας είναι στόχος όλων μας και κάθε φορά προσπαθούμε για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα. Στο επόμενο ταξίδι σας στην Κύθνο, θα σας περιμένουμε για να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Kythnos Bay Hotel.
Με εκτίμηση και θερμές ευχές,

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία στην περιοχή Λουτρά της Κύθνου, 10 λεπτά απο την χώρα, διπλα απο το λιμανακι με όλα τα εστιατόρια και μπαρ και την παραλία και τα ιαματική νερά. Ωραίο πρωινό. Φιλόξενο προσωπικό που πάντα μιλουσαν με ευγένεια και χαμόγελο, Μπράβο!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, taniasef

Αγαπητή taniasef,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για το γενναιόδωρο σχόλιό σας και την εμπιστοσύνη που μας δείξατε για τις φετινές διακοπές σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι όταν λαμβάνουμε σχόλια σαν και το δικό σας και δε σας κρύβουμε πως η περηφάνια που νιώθουμε, για όσα έχουμε καταφέρει ως τώρα με σκληρή δουλειά, είναι απερίγραπτη. Σας ευχαριστούμε επίσης για τα ευγενικά σας λόγια σχετικά με το προσωπικό μας. Ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον για μία ακόμη αξέχαστη εμπειρία διακοπών.

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία διαμονής στο νησί της Κύθνου. Ευγενέστατο όλο το προσωπικό έτοιμο να σε εξυπηρετήσει σε ότι χρειαστείς και άψογες οι υπηρεσίες του ξενοδοχείου. Το πρωινό με πολλές επιλογές και φοβερές πίτες. Θα ξαναρθουμε σίγουρα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitris B

Αγαπητέ Dimitris B,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα για την κριτική σας στο TripAdvisor και την εμπιστοσύνη που δείξατε στο Kythnos Bay Hotel.
Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που διαβάζουμε ότι το ξενοδοχείο μας είναι εξαιρετική επιλογή. Η εξυπηρέτηση των επισκεπτών μας, η ευγένεια και το Ελληνικό Πρωινό μας είναι από τους κύριους στόχους μας και είναι τιμή μας όταν λαμβάνουμε σχόλια που αποδεικνύουν ότι εργαζόμαστε σκληρά για να πετύχουμε αυτούς τους στόχους.
Σας περιμένουμε με τα αγαπημένα σας πρόσωπα σύντομα στο Kythnos Bay Hotel και τα όμορφα Λουτρά για να μία νέα εξαιρετική εμπειρία διακοπών.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Στα Λουτρά,κοντά στην θάλασσα,με άμεση πρόσβαση σε κάθε δραστηριότητα,αλλά σαν κτίσμα και οικόπεδο δεν λέει και πολλά.
Τα δωμάτια μικρά,θόρυβος ενοχλητικός από ac και ψυγείο και μη άνετο κρεβάτι
Το πρωινό καλό ,και το προσωπικό πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό
Θα μπορούσε να γίνει πολύ καλλιτερο,γιατί το σημείο είναι πολύ καλό
Η τιμή του,για την εποχή ούτε φτηνό ούτε ακριβό

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Delfinosimos

Αγαπητέ IANOS,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε ως προς την ανάρτηση της κριτικής σας για το Kythnos Bay Hotel στο TripAdvisor. Όλα τα σχόλια μας κάνουν καλύτερους κάθε φορά και τα μελετώντας τα στοχεύουμε να ανταποκρινόμαστε στις ανάγκες τους επισκεπτών μας κάθε φορά καλύτερα.

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε το προσωπικό μας ευχάριστο και εξυπηρετικό καθώς και το Ελληνικό μας πρωινό καλό. Λυπούμαστε ιδιαιτέρως ωστόσο που δε μείνατε ευχαριστημένος από το ξενοδοχείο μας σαν δομή. Ελπίζουμε αυτό το πρόβλημα μη στάθηκε αίτιο στο να απογοητευτείτε από το ξενοδοχείο μας.

Τα δωμάτιά μας είναι περίπου 20τ.μ., όπως αναφέρουμε σε όλα τα online συστήματα κρατήσεών αλλά και το site μας, επίσης οι ηλεκτρικές συσκευές (a/c, ψυγείο) των δωματίων μας φέρουν όλες τις σύγχρονες λειτουργίες με αποτέλεσμα να παράγουν το λιγότερο δυνατό θόρυβο. Λυπούμαστε σε κάθε περίπτωση αν σας προκλήθηκε αναστάτωση. Τα κρεβάτια μας διαθέτουν εγγυημένα ποιοτικά και άνετα στρώματα της Greco Strom. Λυπούμαστε αν δεν ανταποκριθήκαμε στις ανάγκες σας.

Παρακαλούμε επιτρέψτε μας την επόμενη φορά που θα βρεθείτε στην Κύθνο να μας επισκεφθείτε για μία ακόμη φορά και να μας δώσετε άλλη μία ευκαιρία να γνωριστούμε καλύτερα. Πιστεύουμε πως είμαστε αντάξιοι της εμπιστοσύνης σας.