Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020

Ενθουσιάστηκα πραγματικά! Εξαιρετικά δωμάτια,πεντακάθαρα,με ονειρεμένη θέα που σε γαληνεύει. Εντυπωσιάστηκα από την αψεγάδιαστη περιποίηση και φροντίδα των ανθρώπων του Porto Klaras, τη γενναιοδωρία, την ευγένεια και διακριτικότητά τους.΄Ηταν εκεί,με υπέροχη πάντα διάθεση να ικανοποιήσουν κάθε επιθυμία,σχεδόν πριν προλάβει να εκφραστεί. Άριστη γνώση των επιλογών του νησιού στην παραμικρή λεπτομέρεια. Αφήνεσαι στα καλύτερα χέρια κι απλά απολαμβάνεις με ξεγνοιασιά τις ομορφιές της Κύθνου.
Αποκλείεται να μη θελήσεις να ξαναπάς στο Porto Klaras, πάλι και πάλι. Είναι μάλλον που τα βήματα μάς γυρίζουν εκεί που έχει χαρεί η ψυχή μας. ΄Ενα τεράστιο ευχαριστώ για όλα!

Ευχαριστούμε, Hara P
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απο καρδιάς θα πω την εμπειρία μου..Σε αυτο το νησι κοσμημα, υπάρχει ενα διαμαντι διαμονης, το Porto klaras.. Επισκέφτηκαμε φετος το νησι δυο φορές και τις δυο φορες μειναμε στο Porto klaras.Οργανωμενη,ήσυχη, ξεκουραστη διαμονη, ενας μικρος παραδεισος! Την 2η φορα μειναμε στο vip δωματιο τους, η θεα στα Λουτρα μαγικη! Στα δωματια τους εκανα εναν απο τους ωραιοτερους μου υπνους και οταν ρωτησα πληροφορίες (θελω να προβω στην αγορα ενός στρωματος για το σπιτι μου) η εξυπηρέτηση τους ηταν αμεση!!! Οποιος επισκεφτεί το νησι και μεινει εκει θα ζησει απο τις ωραιοτερες διακοπες! Ευχαριστούμε Porto klaras για ολα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Antypa
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από την πρώτη στιγμή φάνηκε πως η διαμονή μας θα είναι ευχάριστη. Τόσο το δωμάτιο όσο και οι άνθρωποι στo Porto Klaras ήταν εξαιρετικοί. Σε κάθε μας επιθυμία τόσο ο κ. Γιάννης όσο και ο κ. Μάκης ήταν εκεί πάντα διαθέσιμοι και με πολλές συμβουλές και επιλογές για να μας προτείνουν. Όποτε επιστρέψουμε στην Κύθνο, σίγουρα θα το ξαναεπισκεφθούμε. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ευχαριστούμε, 23jk45
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Εξαίρετη φιλοξενία, υπέροχη παροχή υπηρεσιών, φανταστικό ανθρώπινο δυναμικό. Η ομορφιά του τοπίου συνδυάζεται με την εξαίσια αρχιτεκτονική και δένει και με την ομορφιά της ψυχής των ανθρώπων που διαθέτουν το κατάλυμα.

Ευχαριστούμε, eleniniora
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η πολύ ωραία εμπειρία μου στο νησί της Κύθνου, συνοδεύτηκε από την πολύ ωραία διανομή μου στο Porto Klaras! Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο και καθαρό, πετσέτες και σεντόνια πεντακάθαρα, σίτες στα παράθυρα και στην μπαλκονόπορτα, σημαντικό προς αποφυγή των "ανεπιθύμητων" επισκεπτών.. Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από το γραφικό κόλπο των Λουτρών, πολύ βολικό για τη μη χρήση αυτοκινήτου για όποιον το επιθυμεί. Την πολύ ωραία εικόνα που έχω για το ξενοδοχείο, ενίσχυσε και η φιλική και φιλόξενη συμπεριφορά των ιδιοκτητών, του κ.Μάκη και του γιου του Γιάννη, οι οποίοι ήταν ευγενικοί και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν και να μας συμβουλεύσουν για οτιδήποτε θέλαμε κατά τη διαμονή μας στο ξενοδοχείο αλλά και για το νησί γενικότερα. Σίγουρα θα επιστρέψω!
Σωτηρία,
26/6/2020