Priceline
Go to your Happy Price
eDreams
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Φλώρινα, Ελλάδα

Η καλή φιλοξενία πολύ σημαντική στις διακοπές μας!

Κριτική για: Xenonas Afroditi
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Ιουλ 2023
Η κ. Αφροδίτη εξυπηρετικότατη και πολύ γλυκιά γυναίκα, πρόθυμη για τα πάντα. Μέχρι και βιβλίο μου έδωσε επειδή είχα ξεχάσει το δικό μου. Το δωμάτιο πολύ καθαρό και η γειτονιά πολύ ήσυχη στα Λουτρά. Το δωμάτιο μας έβλεπε πίσω στο δηκοτικο πάρκινγκ, οπότε Είχαμε και γρήγορη πρόσβαση στο αυτοκίνητο. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε πάλι και το συστήνω ανεπιφύλακτα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
0.1 χλμ. από Xenonas Afroditi
Room Photo 2021
0.3 χλμ. από Xenonas Afroditi
Δωμάτιο εξαιρετικό
  • Agoda.com
3.3 χλμ. από Xenonas Afroditi
Δωρεάν πάρκινγκ
View from our apartment balcony.
  • Expedia.com
  • Agoda.com
10.5 χλμ. από Xenonas Afroditi
Κύθνος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2020

Τι να πει κανείς για την Κυρία Αφροδίτη?
Για τη φιλοξενία,για την καθαριότητα -που όλα μοσχοβολούν με την είσοδό σου στον ξενώνα, για το υπέροχο πρωινό?
Όλα αυτά μαζί και άλλα τόσα, την κάνουν να αποτελεί τη σταθερή αξία στα Λουτρά της Κύθνου. Σας ευχαριστούμε πολύ!

Εις το επανιδειν!
Χριστίνα Βραχάλη

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, christinavrx
Η κριτική έγινε: 27 Σεπτεμβρίου 2020

Το ξενοδοχείο ήταν φανταστικό !Παρά πολύ καθαρό , ωραία τοποθεσία και ήσυχο ! λόγω COVID δεν δοκιμάσαμε το φημισμένο πρωινό .Η κυρία Αφροδίτη είναι καταπληκτική,τρομερά φιλόξενη κ σίγουρα θα ξαναπάμε !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, anastasiakX9436GM
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η Κυρία Αφροδίτη είναι πολύ φιλόξενη και τα δωμάτια πάρα πολύ καθαρά και όμορφα. Αξίζει να μείνετε ,άφοβα. Στο μόνο που ήμασταν ατυχές είναι πως δεν δοκιμάσαμε το πρωινό της ,λόγω Covid19 ,είχαμε ακούσει τα καλύτερα!

Very clean and lovely rooms ,the host was very friendly and polite .Missed not trying breakfast due to Covid19 but hope to in the near future as was told it is very good . A must to stay ,highly recommended!

Ελισάβετ & Χρύσα

Ευχαριστούμε, elizabethaX753FU
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2020

Πανέμορφο νησί... Οι παραλίες δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις υπόλοιπες των Κυκλάδων. Η διαμονή μας στον Ξενώνα Αφροδίτη μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, η Κα Αφροδίτη είχε φροντίσει να ακολουθήσει όλα τα πρωτόκολλα για τον Covid. Φιλόξενη και χαμογελαστή έκανε την σύντομη διαμονή μας υπέροχη. Θα ξαναερθουμε... Είναι το μόνο σίγουρο....!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, yiotag2016
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπαρχουν λογια για τη φιλοξενια. Στην εποχη κορωνοιου κ ολα συμφωνα μα το πρωτοκολλο. Τα δωματια πεντακαθαρα, απιστευτη οικοδεσποινα η κ. Αφροδιτη. Παντα διαθεσιμη σε ο,τι κι αν χρειαστουμε. Νοιωθεις ανεση και ασφαλεια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, mania_aliv