Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η Κυρία Αφροδίτη είναι πολύ φιλόξενη και τα δωμάτια πάρα πολύ καθαρά και όμορφα. Αξίζει να μείνετε ,άφοβα. Στο μόνο που ήμασταν ατυχές είναι πως δεν δοκιμάσαμε το πρωινό της ,λόγω Covid19 ,είχαμε ακούσει τα καλύτερα!

Very clean and lovely rooms ,the host was very friendly and polite .Missed not trying breakfast due to Covid19 but hope to in the near future as was told it is very good . A must to stay ,highly recommended!

Ελισάβετ & Χρύσα

Ευχαριστούμε, elizabethaX753FU
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2020

Πανέμορφο νησί... Οι παραλίες δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις υπόλοιπες των Κυκλάδων. Η διαμονή μας στον Ξενώνα Αφροδίτη μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, η Κα Αφροδίτη είχε φροντίσει να ακολουθήσει όλα τα πρωτόκολλα για τον Covid. Φιλόξενη και χαμογελαστή έκανε την σύντομη διαμονή μας υπέροχη. Θα ξαναερθουμε... Είναι το μόνο σίγουρο....!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, yiotag2016
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπαρχουν λογια για τη φιλοξενια. Στην εποχη κορωνοιου κ ολα συμφωνα μα το πρωτοκολλο. Τα δωματια πεντακαθαρα, απιστευτη οικοδεσποινα η κ. Αφροδιτη. Παντα διαθεσιμη σε ο,τι κι αν χρειαστουμε. Νοιωθεις ανεση και ασφαλεια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, mania_aliv
Η κριτική έγινε: 10 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερη τοποθεσία με πολυ ομορφη θεα και μεγαλη ανεση στο παρκινγκ! Τα δωμάτια ειναι πολυ ομορφα και υπερβολικα καθαρα! Το πρωινο ειναι πολυ πλουσιο και χειροποίητο και με σπιτικες πίτες! Ο χώρος που παιρνεις το πρωινο σου ειναι στην ταράτσα με θεα θαλασσα και σε συνδυασμό με το οτι σε εξυπηρετεί η πολυ γλυκιά κυρια Αφροδίτη αλλα και η πολυ ευγενική βοηθός της ειναι και ο λογος που καθε πρωι φευγεις για να πας για μπανιο με χαμόγελο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, GregMegas
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι διακοπές μας στον ξενώνα της κας Αφροδίτης ήταν σαν να μας φιλοξενούσε κάποιο συγγενικό μας πρόσωπο. Το δωμάτιο διαμονής πεντακάθαρο, άνετο και λειτουργικό με όλες τις παροχές.Το προσωπικό εξυπηρετικο και χαμογελαστό.
Η διαμονή περιελάμβανε και πρωινό το οποίο ήταν εξολοκλήρου σπιτικό και ποιοτικό φτιαγμένο αποκλειστικά από την κα Αφροδίτη. Ότι και αν δοκιμάσαμε ήταν απλά καταπληκτικό. Συστήνουμε εξαιρετικό carrot cake, banana bread, τυρόπιτα και μπουγάτσα!!!
Η κα Αφροδίτη ήταν από της μοναδικές ιδιοκτητριες που έχουμε συναντήσει στις οποίες μας εκανε εντύπωση η φιλοξενία της. Ενας άνθρωπος αυθεντικος, με μεράκι για αυτό που κανει και αγάπη για τον τόπο της.
Εντύπωση μας έκανε ενώ δεν είχε δωμάτια η προσπάθεια της να βρει διαμονή σε τουρίστες σε άλλα καταλύματα.
Επίσης την πρωτη ημέρα επειδή φτάσαμε πολυ πρωί στο νησί μας πρόσφερε πρωινό μέχρι να κανουμε check in.Την τελευταία ημέρα επειδή η αναχώρηση του πλοίου ήταν πριν ξεκινήσει το ωράριο του πρωινού του δωματίου η κα Αφροδίτη ήταν και πάλι διπλα μάς και μας εξυπηρέτησε προετοιμάζοντας το μια ώρα πριν ανοίξει.
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018