Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κυρία Αφροδίτη, μια γυναίκα συμπαθέστατη και κοκέτα, θα μας μείνει αξέχαστη! Η ευγένεια της και η προθυμία της να μας βοηθήσει μας συγκλόνισε! Καναμε μια κακιστη επιλογη ξενοδοχείου και στην προσπάθεια μας να φύγουμε απο εκεί απο την πρώτη νύχτα, πήραμε την κυρια Αφροδίτη, γιατί μας άρεσε η πανσιον της οταν ειχαμε περάσει απ εξω! Ειλικρινά, είναι σπανιος άνθρωπος, παρολο που δεν ειχε διαθεσιμο δωματιο η ίδια να μας δωσει τη δεδομενη στιγμη και αρα δεν ειχε καποιο οφελος να ασχοληθει περαιτερω, μας προτεινε καποια αλλα τηλεφωνα, μας ειπε αν δεν βρουμε κατι να την ξαναπαρουμε(πηρε και η ιδια για μας), μας ειπε να περασουμε απ την πανσιον της για πρωινό κερασμενο... Να ειναι παντα καλά η γυναίκα και την επόμενη φορα που θα βρεθούμε στο νησί, ξέρουμε με κλειστα ματιά που θα μείνουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, krmia
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά δωμάτια με βεράντα με θέα την παραλία των Λουτρών. 30 μ. απόσταση από τη θάλασσα. Ευγενικός και φιλόξενος άνθρωπος η κα Αφροδίτη με πολύ μεράκι και αγάπη γι’ αυτό που κάνει. Υπέροχο σπιτικό πρωινό από τα χεράκια της που δεν έχω ξαναφάει καλύτερο!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, jroussou
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Για πρώτη φορά επισκέφθηκα την Κύθνο,πανέμορφο νησί με υπέροχες παραλίες!Οσο για την διαμονή έχω να πω τα καλύτερα !Εμεινα στον Ξενώνα Αφροδίτη που βρίσκεται στα Λουτρά .Η φιλόξενη ιδιοκτήτρια και άριστη επαγγελματίας -όπως αποδείχθηκε-κυρία Αφροδίτη Τζιώτη έκανε την διαμονή μας ονειρεμένη!Μοναδική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο,δωμάτια πανέμορφα ξεχωριστά, με ονόματα από την αρχαία μυθολογία το καθένα,δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα σε ανέσεις από εκείνα πολύ μεγάλων ξενοδοχειακών μονάδων!Οσο για το πρωινό πιστεύω ότι πραγματικά μένει αξέχαστο αφού εξελίσσεται σε "ιεροτελεστία".Το επιμελείται η ίδια η κυρία Αφροδίτη,διαφορετικό καθημερινά,με βιολογικά προϊόντα όπως φρούτα,μαρμελάδες,αυγά ,ψωμί,αλμυρά κέικ ,νοστιμότατα γλυκά όλα από τα χεράκια της,που σε κάνουν να έχεις ενοχές...για δίαιτα!
Στέλλα Παπαδοπούλου (δημοσιογράφος)

1  Ευχαριστούμε, TVG P
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απο την πρώτη στιγμη η κ.Αφροδιτη μας κερδισε.Ηταν φιλόξενη και εξυπηρετική.Τα δωμάτια καινούργια με όλες τις ανέσεις.Το πρωινό για μενα ηταν οτι καλυτερο.Ολα χειροποίητα απο την ιδια και πεντανόστιμα.Σερβίρεται στην ταράτσα με υπέροχη θεα.Αξίζει τα λεφτα του.

Ευχαριστούμε, tolakosm
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο που υπάρχει καθαρότατο υπέροχα δωμάτια δροσερά ,το πρωινό εδώ δεν υπάρχουν λόγια όλα από τα χέρια της κας.Αφροδιτης Τέλειο wi fi Άριστα σε Ολα, κράτηση απαραίτητη, απόσταση από την θάλασσα 30 μέτρα ,από τα καφέ και εστιατόρια των Λουτρών 100μετρα.θεσεις για parking μπροστά από τον ξενώνα

1  Ευχαριστούμε, John S