eDreams
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2023

Εξαιρετικό κατάλυμα με ευγενικό προσωπικό το οποίο μας βοήθησε σε ότι χρειαστηκαμε! Καθαρό και περιποιημένο δωμάτιο όπως πρέπει να είναι! Δίπλα σε ότι χρειάζεσαι για μια όμορφη διαμονή! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, Vasia D
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2023

Φανταστική εμπειρία, κύριε Νίκο ευχαριστούμε για όλα. Ευγενέστατο προσωπικό, ο κύριος Νίκος στη ρεσεψιόν μας βοήθησε να περιηγηθούμε στο νησί, το πρωινό τίμιο και τα δωμάτια πεντακάθαρα. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα σε οικογένειες, ζευγάρια και παρέες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, spirozzz
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Αποφάσισα να ταξιδέψω στην Κύθνο και έμεινα στο ξενοδοχείο για τριήμερο τέλη Ιουνίου. Όταν μιλάμε για το πόσο βολικό στην καθημερινότητά μου το Μελτέμι Hotel, απλά δεν υπάρχουν λόγια. Το δωμάτιο μου ήταν κυριολεκτικά χλίδα και το προσωπικό όσο πιο εξυπηρετικό γίνεται. Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το ξενοδοχείο. Σας ευχαριστώ πολύ❤️❤️

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Ανδριάνα Τ
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Τι θέλει μια οικογένεια όταν πάει διακοπές? Να έχει θάλασσα κοντά του, καταστήματα για φαγητό και βόλτα, και ένα κατάλυμα άνετο και καθαρό.
Ε, αν κλείσετε στο Μελτέμι όλα τα παραπάνω θα τα έχετε. Ανακαινισμένο και όμορφο, άνετο και καθαρό. Κλιματισμό σε κάθε δωμάτιο και ανεμιστήρα οροφής.
Ευχαριστούμε πολύ κα Αρχοντούλα και Νίκο.
Εις το επανιδείν....

Υ.Γ. Τα Λουτρά είναι ένα πολύ γραφικό και όμορφο λιμανάκι με πολλές επιλογές τόσο σε φαγητό όσο και σε ποτό. Μην ξεχάσετε να μπείτε στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο στα θερμά νερά του που καταλήγουν μέσα στη θάλασσα.
Η μαγεία της φύσης....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
6  Ευχαριστούμε, GREGORYFOTIS
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2023

αξιοπρεπέστατο,πολύ καθαρο,προσφατα ανακαινισμένο με πολύ όμορφη και γουστοζικη αυλή με πολλά λουλούδια.Διαθετει σε όλα τα δωματια air conditioning όπως επίσης και ανεμιστήρα οροφής.Επισης προσφέρει πρωινό.Πολυ κοντά στην ακτή όπως επίσης και στο κεντρο που υπάρχουν όλα τα καταστήματα εστιασης.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους