“Τελειες γευσεις - φιλικότερη εξυπηρέτηση!”
Κριτική για: Μαργιώρα

Μαργιώρα
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα ομορφότερα εστιατόρια στις Κυκλαδες!
Πολύ θετική ενέργεια, γευστικά πιάτα με καθαρές γεύσεις, εξαιρετικές ετικέτες σε κρασιά! Στα δυνατά σημεία του μαγαζιού το φιλικό προσωπικό! Εμείς προτιμήσαμε το flatbread με κολοκύθι το οποίο μας ξετρέλανε, το ριζότο παντζαριού το οποίο ήταν ακριβώς όπως έπρεπε να είναι και το κοτόπουλο με σύκα το οποίο ανυπομονούμε να επιστρέψουμε για να το ξαναφάμε!

Φιλική συμβουλή: Μην ξεχάσεις να κανείς βόλτα στο αρχοντικό και να πάρεις κάτι από το deli!

1  Ευχαριστούμε, evamH9340AY
Ο/η Inspire47757421075, Ιδιοκτήτης του Μαργιώρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε στη Μαργιώρα για να απολαύσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του μενού μας, αλλά και να σας ξεναγήσουμε στο κτίριό και στο deli μας!

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια διαφορετική νότα στη χώρα της Κύθνου. Ιδιαίτερος χώρος, επιβλητικός, όμορφος με υπέροχους ανθρώπους και τζαζ ακούσματα που δε τα βρήκα αλλού στο νησί. Πήγαμε για κρασάκι. Ζήτησα τοπικό. Μου το παρουσίασε ο μπάρμαν, γνωστής του είδους με έξτρα πληροφορίες για το συγκεκριμένο κρασι. Μπράβο του. Οι τιμές για αυτό που προσφέρουν κανονικές. Έφυγα με πολύ καλές εντυπώσεις για τον χώρο, τους ανθρώπους, τη μουσική. Το προτείνω

1  Ευχαριστούμε, kostasz364
Ο/η Inspire47757421075, Ιδιοκτήτης του Μαργιώρα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια! Η Μαργιώρα προσπαθεί πάντα για το καλύτερο και χαίρεται να διαβάζει τόσο καλά λόγια. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο εστιατόριο/ wine bar μας για να δοκιμάσετε τις γευστικές δημιουργίες μας, μαζί με το κρασί σας! Φυσικά στην επόμενη επίσκεψή σας μην ξεχάσετε να εξερευνήσετε και τις εκλεκτές προμήθειες που θα βρείτε στο delicatessen μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφη ατμοσφαιρα και λιτη διακοσμηση. Το φαγητο νοστιμοτατο. Ξεχωρισαμε κ προτεινω το χταποδακι με τη φαβα. Συγκλονιστικο.

1  Ευχαριστούμε, Manos_marm

Ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια! Η Μαργιώρα θα χαρεί να σας δει ξανά για να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του μενού μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Ένας χώρος φρέσκος κυριολεκτικά και μεταφορικά στη χώρα την Κύθνου.Όμορφος, επιβλητικός, προσεγμένος με φαγητά βασισμένα σε ελληνικά προϊόντα και γεύσεις γνώριμες χωρίς να γίνεται βαρετό. Δυνατότερο χαρτί η λίστα κρασιών, που είναι υπερπλήρης για τα δεδομένα του νησιού.

1  Ευχαριστούμε, Ntina M

Ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε την κριτική και για τα θετικά σας σχόλια! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια τόσο θετική εμπειρία και θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στο εστιατόριο/ wine bar μας για να δοκιμάσετε και τα υπόλοιπα πιάτα του μενού μας. Φυσικά στην επόμενη επίσκεψή σας μην ξεχάσετε να εξερευνήσετε και τις εκλεκτές προμήθειες που θα βρείτε στο delicatessen μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πριν από 2 μέρες επισκεφτήκαμε το μαγαζί και μπορώ να πω ότι μείναμε άκρως ικανοποιημένοι.Πολυ όμορφος κατάλογος αν και δεν τα δοκιμάσαμε όλα. Η φάβα με τα μανιτάρια και οι γόπες με την σαλάτα από ωμά κολοκυθάκια ήταν ποίημα. Το σέρβις εξυπηρετικό και πάρα πολύ ευγενικό. Άλλες 5 μέρες εδώ σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε για να δοκιμάσουμε και άλλα πιάτα.

1  Ευχαριστούμε, deucefac

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Αφού δεν δοκιμάσατε όλο το μενού, είναι μια καλή ευκαιρία να ξαναρθείτε στη Μαργιώρα! Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά και να σας ξεναγήσουμε στο κτίριό μας!

Η ομάδα της Μαργιώρας

Μαργιώρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα Κύθνου, Κύθνος

Μέριχας, Κύθνος

Μαργιώρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!