“Από τα καλύτερα!!”

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2020

Επισκεφτηκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί το καλοκαίρι και δεν μπορούσα να μην γράψω και εγώ την κριτική μου. Βρισκεται σε ένα από τα πιο γραφικά μέρη της Κύθνου, με μια υπέροχη αυλή και μια μεγαλη φωτισμένη βοκαμβιλια. Το φαγητό ήταν υπέροχο θυμίζοντας σπιτικό. Δεν θα ξεχάσω ποτέ την υπέροχη γεύση των πιάτων που είχαμε παραγγείλει. Αν το επισκεφτείτε να δοκιμάσετε σίγουρα τα σφουγγατα (παραδοσιακό πιατο), το κοντοσουβλι, τα ιμαμ και το κουνελάκι. Αν επισκεφτουμε ξανά το νησί θα το προτιμήσουμε και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, Vasokostopou

Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2020

Εξερετικη κουζινα,φιλικο εξυπηρετικο καθαρος και ομορφος χωρος.Εγω και η παρεα μου μείναμε πολυ ευχαριστιμενοι

1  Ευχαριστούμε, K5870GWdimitrism
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2020

Πρόκειται για ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στο νησί. Ο χώρος στον οποίο δειπνήσαμε ήταν πανέμορφος! Το φαγητό εξίσου γευστικό, με τα κρεατικά να είναι πολύ καλής ποιότητας και τα μαγειρευτά καλομαγειρεμένα. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό!! Σίγουρα θα το ξαναπροτιμήσουμε και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, christinapappa1978
Η κριτική γράφτηκε 21 Νοεμβρίου 2020

Σπιτικό και νόστιμο φαγητό!! Οτι πήραμε ήταν καταπληκτικό ,ένας πανέμορφος χωρος με φιλόξενους ιδιοκτήτες

2  Ευχαριστούμε, vicky_kwst
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020

Απαράδεκτο φαγητό, σίγουρα μπαγιάτικο πολλών ημερών. Πολύ μικρές μερίδες. Ο κατάλογος χωρίς λόγο πολύ μεγάλος εφόσον υπάρχουν μόνο τα 4 με 5 κυρίως φαγητά.

1  Ευχαριστούμε, Ηλιάνα Α

Το Κέντρο της Μαργιάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χώρα Κύθνου, Κύθνος

Μέριχας, Κύθνος

Το Κέντρο της Μαργιάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα