Priceline
Βούλα, Ελλάδα

"Εξαιρετική τοποθεσία"

Κριτική για: Canal Suites Kythnos
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 19 Ιουλ 2022μέσω κινητής συσκευής
Πολύ όμορφο boutique ξενοδοχείο με μοναδική θέα στο γραφικό χωριό της Κανάλας. Το δωμάτιο ήταν πολύ άνετο κ πεντακάθαρο. Το πρωινό πολύ πλούσιο με απίστευτες επιλογές από ολοφρεσκα υλικά που σερβίρεται στο μπαλκόνι στην ώρα που εσύ επιθυμείς. Ο οικοδεσπότης μας ο Γιαννούλης πολύ πρόθυμος κ εξυπηρετικός να μας δώσει πληροφοριες για παραλίες κ εστιατόρια στο νησί. Σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία θα το ξαναεπισκεφθω!!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Συμβουλή: Έχει δικό του πάρκινγκ κ θα πρότεινα να επιλέξετε δωμάτιο στον 1ο οροφο
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 25 Ιουλ 2022
Αγαπητή despinakalfa,

Σας ευχαριστήσουμε θερμά για την κριτική που υποβάλατε για το Canal Suites. Πραγματικά χαιρόμαστε που καταφέραμε να ανταποκριθούμε στις ανάγκες σας και σας προσφέραμε όμορφες στιγμές χαλάρωσης με το πλούσιο πρωινό μας στο μπαλκόνι σας. Επίσης, θα θέλαμε να αναφέρουμε πως είναι χαρά μας να έχουμε άτομα όπως είναι ο Γιαννούλης στην ομάδα μας. Ανυπομονούμε να σας έχουμε ξανά στην πανέμορφη Κανάλα για άλλη μία εξαιρετική εμπειρία διαμονής!

Θερμές ευχές,
View from our apartment balcony.
5.8 χλμ. από Canal Suites Kythnos
Agios Sostis beach
12.8 χλμ. από Canal Suites Kythnos
Κύθνος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2022

Ένας υπέροχος χώρος, με φιλόξενους οικοδεσπότες, τα 2παιδια ο Γιάννουλης και η Νικολέτα ευγενικά ,ζεστά , να εξυπηρετήσουν και βοηθήσουν κάθε στιγμή... ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΎΘΥΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, _Q4184CO
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουνίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας από το Canal Suites στο TripAdvisor, καθώς και για την εμπιστοσύνη που μας δείξατε για τις φετινές σας διακοπές. Τα λόγια σας σχετικά με τη διεύθυνση και το προσωπικό μας μας αγγίζουν και είμαστε περήφανοι που έχουμε στην ομάδα μας τον Γιαννούλη και τη Νικολέτα. Το σχόλιό σας μάς δίνει τη θετική ενέργεια που χρειαζόμαστε για να συνεχίζουμε να προσφέρουμε ακόμα πιο δυναμικά τις καλύτερες υπηρεσίες. Θα χαρούμε ιδιαιτέρως να σας δούμε ξανά στην Κανάλα της πανέμορφης Κύθνου για να σας χαρίσουμε άλλη μία φανταστική εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο δωμάτιο, θέα θάλασσα, σε πέντε λεπτά είσαι παραλία με τα πόδια, η πισίνα καταπληκτική, πολύ ωραίο πρωινό με πολλές επιλογές και ο Γιαννούλης με την Νικολέτα χαμογελαστοί συνέχεια και παντα τρεχουν να σε εξυπηρετησουν.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, AMBAAG

Αγαπητή ΑΝΘΗ Α,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites και το σχόλιό σας στο TripAdvisor. Τα λόγια σας για τον Γιαννούλη και την Νικολέτα είναι πραγματικά συγκινητικά και ένα απλό ευχαριστώ δεν είναι αρκετό. Με κάθε θετικό σχόλιο, νιώθουμε πως η σκληρή μας δουλειά αξίζει να συνεχίζεται και γίνεται το έναυσμα για να προσφέρουμε κάθε φορά ακόμα καλύτερες υπηρεσίες. Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον και πάλι στο Canal Suites για μία ακόμη εξαιρετική εμπειρία διαμονής στην Κανάλα της Κύθνου.

Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2021

Απ το πρώτο λεπτό της άφιξης νιώθεις την γαλήνια και χαλαρωτικη ατμόσφαιρα που αποπνέει το μερος. Υπέροχη αισθητική, εξαιρετική θέα, πλήρως εξοπλισμένα δωμάτια, καθαριότητα, φοβερα στρώματα για ξεκούραστο ύπνο και πολύ όμορφος αίθριος χώρος για να απολαύσεις τα κοκτέιλ σου πλάι στη πισινα. Απίθανες και αμέτρητες επιλογές στο πρωινό το οποίο σερβίρεται στο δωμάτιο! Το δε service απλά κορυφαίο! Ο Γιαννούλης και τα υπόλοιπα μέλη του stuff μας έκαναν να νιώσουμε καλύτερα απ το σπίτι μας!! Highly recommended 👌👌👌

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, haroulat717
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2022

Αγαπητή κυρία. Χαρούλα,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα τόσο όμορφα σχόλια σας, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο TripAdvisor. Δίνουμε έμφαση σε κάθε λεπτομέρεια της διαμονής σας, από την εξυπηρέτηση και το πρωινό έως την ποιότητα των στρωμάτων μας και είμαστε πραγματικά χαρούμενοι να ακούμε πως τα καταφέραμε να ανταποκριθούμε επάξια στις προσδοκίες σας. Τόσο ο Γιαννούλης όσο και όλα τα μέλη της ομάδας του Canal Suites, σας ευχαριστούμε θερμά για την αναφορά σας και ευχόμαστε να σας ξανά δούμε πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχη διαμονή! Ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Πολυτελή δωμάτια με καταπληκτική διακόσμηση και όμορφη θέα! Το πρωινό ήταν εξαιρετικό και πεντανόστιμο! Ανυπομονώ να ξανά έρθω και να χαλαρώσω στην πισίνα με ένα δροσιστικό cocktail ! 💎👌

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, J5332ZGmariab
Ο/η Thomas Pantos, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο σχόλιό σας και την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που διακρίνατε την ευγένεια και την άμεση εξυπηρέτηση του προσωπικού μας καθώς και την ιδιαίτερη διακόσμηση στις σουίτες μας. Μάς τιμά επίσης το γεγονός ότι βρήκατε εξαιρετικό το πρωινό, το οποίο καθημερινά φτιάχνεται με φρέσκα υλικά και πολύ μεράκι για τον κάθε επισκέπτη ξεχωριστά. Ευχόμαστε η διαμονή σας στις Canal Suites να επαναληφθεί ξανά πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχο κατάλυμα, εντυπωσιακή τοποθεσία, τελιο προσωπικό,υπεροχο σερβις , πολυ χορταστικό πρωινό. τελος ο αναντικατατατος, ευγενεστατος οικοδεσποτης ο φιλος μου ο Γιαννουλης με το ονομα!!! θα ξανάρθουμε ...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, 129kosm
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2022

Αγαπητή/έ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για το υπέροχο σχόλιό σας και την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites. Ό,τι και να πούμε είναι λίγο για να περιγράψουμε τη χαρά μας, αφού καταφέραμε να σας χαρίσουμε όμορφες εμπειρίες στη μοναδική Κανάλα της Κύθνου. Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στις σουίτες μας σύντομα.
Θερμές ευχές,