Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2021

Απ το πρώτο λεπτό της άφιξης νιώθεις την γαλήνια και χαλαρωτικη ατμόσφαιρα που αποπνέει το μερος. Υπέροχη αισθητική, εξαιρετική θέα, πλήρως εξοπλισμένα δωμάτια, καθαριότητα, φοβερα στρώματα για ξεκούραστο ύπνο και πολύ όμορφος αίθριος χώρος για να απολαύσεις τα κοκτέιλ σου πλάι στη πισινα. Απίθανες και αμέτρητες επιλογές στο πρωινό το οποίο σερβίρεται στο δωμάτιο! Το δε service απλά κορυφαίο! Ο Γιαννούλης και τα υπόλοιπα μέλη του stuff μας έκαναν να νιώσουμε καλύτερα απ το σπίτι μας!! Highly recommended

Ευχαριστούμε, haroulat717
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2022

Αγαπητή κυρία. Χαρούλα,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα τόσο όμορφα σχόλια σας, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο TripAdvisor. Δίνουμε έμφαση σε κάθε λεπτομέρεια της διαμονής σας, από την εξυπηρέτηση και το πρωινό έως την ποιότητα των στρωμάτων μας και είμαστε πραγματικά χαρούμενοι να ακούμε πως τα καταφέραμε να ανταποκριθούμε επάξια στις προσδοκίες σας. Τόσο ο Γιαννούλης όσο και όλα τα μέλη της ομάδας του Canal Suites, σας ευχαριστούμε θερμά για την αναφορά σας και ευχόμαστε να σας ξανά δούμε πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχη διαμονή! Ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Πολυτελή δωμάτια με καταπληκτική διακόσμηση και όμορφη θέα! Το πρωινό ήταν εξαιρετικό και πεντανόστιμο! Ανυπομονώ να ξανά έρθω και να χαλαρώσω στην πισίνα με ένα δροσιστικό cocktail !

Ευχαριστούμε, J5332ZGmariab
Ο/η Thomas Pantos, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2022

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο σχόλιό σας και την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που διακρίνατε την ευγένεια και την άμεση εξυπηρέτηση του προσωπικού μας καθώς και την ιδιαίτερη διακόσμηση στις σουίτες μας. Μάς τιμά επίσης το γεγονός ότι βρήκατε εξαιρετικό το πρωινό, το οποίο καθημερινά φτιάχνεται με φρέσκα υλικά και πολύ μεράκι για τον κάθε επισκέπτη ξεχωριστά. Ευχόμαστε η διαμονή σας στις Canal Suites να επαναληφθεί ξανά πολύ σύντομα.

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχο κατάλυμα, εντυπωσιακή τοποθεσία, τελιο προσωπικό,υπεροχο σερβις , πολυ χορταστικό πρωινό. τελος ο αναντικατατατος, ευγενεστατος οικοδεσποτης ο φιλος μου ο Γιαννουλης με το ονομα!!! θα ξανάρθουμε ...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, 129kosm
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2022

Αγαπητή/έ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για το υπέροχο σχόλιό σας και την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites. Ό,τι και να πούμε είναι λίγο για να περιγράψουμε τη χαρά μας, αφού καταφέραμε να σας χαρίσουμε όμορφες εμπειρίες στη μοναδική Κανάλα της Κύθνου. Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε και πάλι στις σουίτες μας σύντομα.
Θερμές ευχές,

Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2021

Είναι πολύ καλή η προσπάθεια και η δουλειά που γίνεται στο canal. Το προσωπικό είναι άψογο, το πρωινό είναι πάρα πολύ ωραίο και το γεγονός ότι στο φέρνουν στο δωμάτιο καθώς και η καθημερινή καθαριότητα κάνουν το ξενοδοχείο αυτό ένα από τα καλύτερα του νησιού αν και η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε ξαναπάει στην Κύθνο. Αλλά αν ξαναπήγαινα σίγουρα θα εμένα και πάλι στο canal's!

Ευχαριστούμε, Maria D

Αγαπητή Maria D,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites και το χρόνο που αφιερώσατε για να αναρτήσετε την εμπειρία σας κοντά μας. Χαιρόμαστε πραγματικά που απολαύσατε ονειρεμένες διακοπές στο Canal Suites. Ευχόμαστε σύντομα να σας καλωσορίσουμε και πάλι κοντά μας για να σας προσφέρουμε άλλη μία μοναδική εμπειρία.

Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Κάτσαμε 5 μέρες με το αγόρι μου και ήταν μαγικά.
Ο Γιάννουλης και ο chef απογείωσαν την διαμονή μας με την τέλεια και ταχύτατη εξυπηρέτηση!! Δεν θα πω πολλά απλά θα ξανά πάω.
Το πρωινό είναι υπέροχο και ποικίλο

Ευχαριστούμε, katerinarevelinchaos

Αγαπητή katerinarevelinchaos,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε από καρδιάς για την κριτική σας και για την εμπιστοσύνη σας στo Canal Suites. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε υπέροχο το πρωινό μας και είμαστε, επίσης, περήφανοι που το προσωπικό μας είναι επανδρωμένο με ευγενικά και χαμογελαστά πρόσωπα. Τα λόγια σας, αν και όχι πολλά όπως αναφέρετε, έχουν μεγάλη αξία για εμάς. Ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στην Κανάλα στο άμεσο μέλλον κάτι που θα χαροποιήσει ιδιαίτερα τον Γιαννούλη και όλη την ομάδα μας. Μέχρι τότε, όπου και αν ταξιδέψετε ευχόμαστε να γεμίσετε τις ημέρες σας με όμορφες εμπειρίες.