Orbitz.com
Priceline
FindHotel
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 6 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχη διαμονή! Ευγενικό και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό! Πολυτελή δωμάτια με καταπληκτική διακόσμηση και όμορφη θέα! Το πρωινό ήταν εξαιρετικό και πεντανόστιμο! Ανυπομονώ να ξανά έρθω και να χαλαρώσω στην πισίνα με ένα δροσιστικό cocktail !

Ευχαριστούμε, J5332ZGmariab
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2021

Υπέροχο κατάλυμα, εντυπωσιακή τοποθεσία, τελιο προσωπικό,υπεροχο σερβις , πολυ χορταστικό πρωινό. τελος ο αναντικατατατος, ευγενεστατος οικοδεσποτης ο φιλος μου ο Γιαννουλης με το ονομα!!! θα ξανάρθουμε ...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, 129kosm
Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2021

Είναι πολύ καλή η προσπάθεια και η δουλειά που γίνεται στο canal. Το προσωπικό είναι άψογο, το πρωινό είναι πάρα πολύ ωραίο και το γεγονός ότι στο φέρνουν στο δωμάτιο καθώς και η καθημερινή καθαριότητα κάνουν το ξενοδοχείο αυτό ένα από τα καλύτερα του νησιού αν και η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε ξαναπάει στην Κύθνο. Αλλά αν ξαναπήγαινα σίγουρα θα εμένα και πάλι στο canal's!

Ευχαριστούμε, Maria D
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Κάτσαμε 5 μέρες με το αγόρι μου και ήταν μαγικά.
Ο Γιάννουλης και ο chef απογείωσαν την διαμονή μας με την τέλεια και ταχύτατη εξυπηρέτηση!! Δεν θα πω πολλά απλά θα ξανά πάω.
Το πρωινό είναι υπέροχο και ποικίλο

Ευχαριστούμε, katerinarevelinchaos
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021

Ένα πανέμορφο boutique ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Πεντακάθαρο και με πολύ προσεγμένους χώρους. Βρίσκεται σε μια πολύ όμορφη περιοχή και μπορείς να πας σε 3 παραλίες με τα πόδια. Το πρωινό το διαλέγεις εσύ από μια μεγάλη ποικιλία γευστικών επιλογών. Ο Γιαννούλης είναι ο άνθρωπος-ορχήστρα του ξενοδοχείου που θα σε βοηθήσει με ευγένεια και αποτελεσματικότητα σε ό,τι θέλεις. Από τις καλύτερες επιλογές στην Κύθνο.

Ευχαριστούμε, L3414RW_