Η κριτική έγινε: 17 Σεπτεμβρίου 2021

Είναι πολύ καλή η προσπάθεια και η δουλειά που γίνεται στο canal. Το προσωπικό είναι άψογο, το πρωινό είναι πάρα πολύ ωραίο και το γεγονός ότι στο φέρνουν στο δωμάτιο καθώς και η καθημερινή καθαριότητα κάνουν το ξενοδοχείο αυτό ένα από τα καλύτερα του νησιού αν και η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε ξαναπάει στην Κύθνο. Αλλά αν ξαναπήγαινα σίγουρα θα εμένα και πάλι στο canal's!

Ευχαριστούμε, Maria D
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Κάτσαμε 5 μέρες με το αγόρι μου και ήταν μαγικά.
Ο Γιάννουλης και ο chef απογείωσαν την διαμονή μας με την τέλεια και ταχύτατη εξυπηρέτηση!! Δεν θα πω πολλά απλά θα ξανά πάω.
Το πρωινό είναι υπέροχο και ποικίλο

Ευχαριστούμε, katerinarevelinchaos
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021

Ένα πανέμορφο boutique ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Πεντακάθαρο και με πολύ προσεγμένους χώρους. Βρίσκεται σε μια πολύ όμορφη περιοχή και μπορείς να πας σε 3 παραλίες με τα πόδια. Το πρωινό το διαλέγεις εσύ από μια μεγάλη ποικιλία γευστικών επιλογών. Ο Γιαννούλης είναι ο άνθρωπος-ορχήστρα του ξενοδοχείου που θα σε βοηθήσει με ευγένεια και αποτελεσματικότητα σε ό,τι θέλεις. Από τις καλύτερες επιλογές στην Κύθνο.

Ευχαριστούμε, L3414RW_
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021

Μαγευτικές διακοπές στην Κανάλα της Κύθνου,σε ένα υπέροχο κατάλυμα με μοντέρνα αρχιτεκτονική και μαγευτική θέα τόσο από τα δωμάτια όσο και από την πισίνα του ξενοδοχείου!Πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί οικοδεσπότες,παρόν σε ότι χρειαζόμασταν! Ευχαριστούμε! Περάσαμε υπέροχα!

Ευχαριστούμε, konstantinarigga
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο Canal Suites 3 μέρες και πραγματικά όλα ήταν υπέροχα! Με το που αντικρύζεις το κατάλυμα, βλέπεις στο σύνολο κάτι πολύ όμορφο αισθητικά. Το δωμάτιό μας ήταν πολύ όμορφο, άνετο και πεντακάθαρο. Το μπαλκόνι του ήταν ευρύχωρο, χαλαρωτικό και με πολύ ωραία θέα. Εκεί τρώγαμε κάθε πρωί το σούπερ πρωινό μας, το οποίο ήταν πλούσιο, με άφθονες επιλογές και όλα ήταν πραγματικά πεντανόστιμα. Μεγάλο μπράβο στον Chef! Η πισίνα ήταν επίσης πολύ ωραία και χαλαρωτική. Αφήσαμε για το τέλος τον Γιαννούλη, τον οικοδεσπότη μας, ο οποίος πραγματικά μας υποδέχτηκε πολύ φιλικά, μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα από την πρώτη στιγμή, μας έδωσε πολύ χρήσιμες συμβουλές για οτιδήποτε αφορά το νησί και ανά πάσα στιγμή ήταν στη διάθεσή μας για ό,τι μπορεί να χρειαζόμασταν! Ευχαριστούμε για όλα και εννοείται προτείνουμε το Canal Suites για μια πολύ όμορφη και χαλαρωτική διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Mitsaki P