Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021

Κάτσαμε 5 μέρες με το αγόρι μου και ήταν μαγικά.
Ο Γιάννουλης και ο chef απογείωσαν την διαμονή μας με την τέλεια και ταχύτατη εξυπηρέτηση!! Δεν θα πω πολλά απλά θα ξανά πάω.
Το πρωινό είναι υπέροχο και ποικίλο

Ευχαριστούμε, katerinarevelinchaos
Ο/η Thomas Pantos, Ιδιοκτήτης του Canal Suites Kythnos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2022

Αγαπητή katerinarevelinchaos,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε από καρδιάς για την κριτική σας και για την εμπιστοσύνη σας στo Canal Suites. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε υπέροχο το πρωινό μας και είμαστε, επίσης, περήφανοι που το προσωπικό μας είναι επανδρωμένο με ευγενικά και χαμογελαστά πρόσωπα. Τα λόγια σας, αν και όχι πολλά όπως αναφέρετε, έχουν μεγάλη αξία για εμάς. Ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στην Κανάλα στο άμεσο μέλλον κάτι που θα χαροποιήσει ιδιαίτερα τον Γιαννούλη και όλη την ομάδα μας. Μέχρι τότε, όπου και αν ταξιδέψετε ευχόμαστε να γεμίσετε τις ημέρες σας με όμορφες εμπειρίες.

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021

Ένα πανέμορφο boutique ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Πεντακάθαρο και με πολύ προσεγμένους χώρους. Βρίσκεται σε μια πολύ όμορφη περιοχή και μπορείς να πας σε 3 παραλίες με τα πόδια. Το πρωινό το διαλέγεις εσύ από μια μεγάλη ποικιλία γευστικών επιλογών. Ο Γιαννούλης είναι ο άνθρωπος-ορχήστρα του ξενοδοχείου που θα σε βοηθήσει με ευγένεια και αποτελεσματικότητα σε ό,τι θέλεις. Από τις καλύτερες επιλογές στην Κύθνο.

Ευχαριστούμε, L3414RW_

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που μας εμπιστευτήκατε για τις φετινές σας διακοπές και για το χρόνο που αφιερώσατε για να αναρτήσετε την κριτική σας στο TripAdvisor. Οι θετικές κριτικές είναι η αμοιβή μας και είμαστε περήφανοι που σας προσφέραμε όμορφες διακοπές στην Κύθνου. Ευχόμαστε να φιλοξενήσουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021

Μαγευτικές διακοπές στην Κανάλα της Κύθνου,σε ένα υπέροχο κατάλυμα με μοντέρνα αρχιτεκτονική και μαγευτική θέα τόσο από τα δωμάτια όσο και από την πισίνα του ξενοδοχείου!Πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί οικοδεσπότες,παρόν σε ότι χρειαζόμασταν! Ευχαριστούμε! Περάσαμε υπέροχα!

Ευχαριστούμε, konstantinarigga

Αγαπητή konstantinarigga,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την όμορφη κριτική σας και την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites. Οι φετινές διακοπές περισσότερο από ποτέ ήταν αναγκαίες και έτσι θα έπρεπε να είναι ξεχωριστές. Χαιρόμαστε πραγματικά που καταφέραμε να είμαστε αυτοί που σας προσφέραμε μαγευτικές διακοπές στην Κύθνο και ευχόμαστε η διαμονή σας κοντά μας να επαναληφθεί σύντομα.

Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο Canal Suites 3 μέρες και πραγματικά όλα ήταν υπέροχα! Με το που αντικρύζεις το κατάλυμα, βλέπεις στο σύνολο κάτι πολύ όμορφο αισθητικά. Το δωμάτιό μας ήταν πολύ όμορφο, άνετο και πεντακάθαρο. Το μπαλκόνι του ήταν ευρύχωρο, χαλαρωτικό και με πολύ ωραία θέα. Εκεί τρώγαμε κάθε πρωί το σούπερ πρωινό μας, το οποίο ήταν πλούσιο, με άφθονες επιλογές και όλα ήταν πραγματικά πεντανόστιμα. Μεγάλο μπράβο στον Chef! Η πισίνα ήταν επίσης πολύ ωραία και χαλαρωτική. Αφήσαμε για το τέλος τον Γιαννούλη, τον οικοδεσπότη μας, ο οποίος πραγματικά μας υποδέχτηκε πολύ φιλικά, μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα από την πρώτη στιγμή, μας έδωσε πολύ χρήσιμες συμβουλές για οτιδήποτε αφορά το νησί και ανά πάσα στιγμή ήταν στη διάθεσή μας για ό,τι μπορεί να χρειαζόμασταν! Ευχαριστούμε για όλα και εννοείται προτείνουμε το Canal Suites για μια πολύ όμορφη και χαλαρωτική διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Mitsaki P

Αγαπητέ/ή MItsaki P,

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για το χρόνο που αφιερώσατε, ώστε να αναρτήσετε τη γενναιόδωρη κριτική σας, καθώς και για την εμπιστοσύνη σας στο Canal Suites. Πραγματικά οι θετικές κριτικές γίνονται το έναυσμα για εμάς ώστε να συνεχίζουμε να παρέχουμε υψηλού επιπέδου υπηρεσίες και παροχές στους επισκέπτες μας και να δημιουργούμε ανεξίτηλες στιγμές χαλάρωσης και αναζωογόνησης. Θα χαρούμε πραγματικά να σας έχουμε και πάλι κοντά μας. Μέχρι τότε, όπου και αν ταξιδέψετε ευχόμαστε να αποκτήσετε όμορφες εμπειρίες.

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με το νησί τέλη Αυγούστου!τελικά επιλογή μας σε αυτό το ξενοδοχείο ήταν ότι καλύτερο!! απίστευτη εξυπηρέτηση !κάθε μέρα τα δωμάτια μας τα καθάριζαν!! εξυπηρετικός ο οικοδεσπότης μας . Γιαννούλης!!!!θα ξαναπάμε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 955elenia

Αγαπητή 955elenia,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για το σχόλιό σας στο TripAdvisor και για την εμπιστοσύνη που δείξατε στις Canal Suites για τις φετινές σας διακοπές. Η χαρά που λαμβάνουμε μέσα από κριτικές σαν τη δική σας είναι απερίγραπτη, καθώς γνωρίζουμε πως είχατε μία μοναδική εμπειρία διαμονής κοντά μας και καταφέραμε να σας χαρίσουμε αξέχαστες αναμνήσεις στο νησί της Κύθνου. Έχουμε το προτέρημα με συνεργάτες όπως ο Γιαννούλης να το επιτυγχάνουμε . Ευχόμαστε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα και πάλι στο Canal Suites.