Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021

Ένα πανέμορφο boutique ξενοδοχείο με υπέροχη θέα. Πεντακάθαρο και με πολύ προσεγμένους χώρους. Βρίσκεται σε μια πολύ όμορφη περιοχή και μπορείς να πας σε 3 παραλίες με τα πόδια. Το πρωινό το διαλέγεις εσύ από μια μεγάλη ποικιλία γευστικών επιλογών. Ο Γιαννούλης είναι ο άνθρωπος-ορχήστρα του ξενοδοχείου που θα σε βοηθήσει με ευγένεια και αποτελεσματικότητα σε ό,τι θέλεις. Από τις καλύτερες επιλογές στην Κύθνο.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, L3414RW_
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021

Μαγευτικές διακοπές στην Κανάλα της Κύθνου,σε ένα υπέροχο κατάλυμα με μοντέρνα αρχιτεκτονική και μαγευτική θέα τόσο από τα δωμάτια όσο και από την πισίνα του ξενοδοχείου!Πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί οικοδεσπότες,παρόν σε ότι χρειαζόμασταν! Ευχαριστούμε! Περάσαμε υπέροχα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, konstantinarigga
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο Canal Suites 3 μέρες και πραγματικά όλα ήταν υπέροχα! Με το που αντικρύζεις το κατάλυμα, βλέπεις στο σύνολο κάτι πολύ όμορφο αισθητικά. Το δωμάτιό μας ήταν πολύ όμορφο, άνετο και πεντακάθαρο. Το μπαλκόνι του ήταν ευρύχωρο, χαλαρωτικό και με πολύ ωραία θέα. Εκεί τρώγαμε κάθε πρωί το σούπερ πρωινό μας, το οποίο ήταν πλούσιο, με άφθονες επιλογές και όλα ήταν πραγματικά πεντανόστιμα. Μεγάλο μπράβο στον Chef! Η πισίνα ήταν επίσης πολύ ωραία και χαλαρωτική. Αφήσαμε για το τέλος τον Γιαννούλη, τον οικοδεσπότη μας, ο οποίος πραγματικά μας υποδέχτηκε πολύ φιλικά, μας έκανε να νιώσουμε πολύ άνετα από την πρώτη στιγμή, μας έδωσε πολύ χρήσιμες συμβουλές για οτιδήποτε αφορά το νησί και ανά πάσα στιγμή ήταν στη διάθεσή μας για ό,τι μπορεί να χρειαζόμασταν! Ευχαριστούμε για όλα και εννοείται προτείνουμε το Canal Suites για μια πολύ όμορφη και χαλαρωτική διαμονή!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Mitsaki P
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα με το νησί τέλη Αυγούστου!τελικά επιλογή μας σε αυτό το ξενοδοχείο ήταν ότι καλύτερο!! απίστευτη εξυπηρέτηση !κάθε μέρα τα δωμάτια μας τα καθάριζαν!! εξυπηρετικός ο οικοδεσπότης μας . Γιαννούλης!!!!θα ξαναπάμε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 955elenia
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εμπειρία..το ξενοδοχείο είναι αισθητικά πολύ ομορφο και καλύπτει κάθε ανάγκη..η τοποθεσία είναι ιδανική με μια υπεροχη θεα..οι οικοδεσπότες ο Γιαννουλης και Παύλος είναι πολύ ευγενικά παιδια , πολύ πρόθυμα να σε εξυπηρετήσουν αμέσως και με την καθοδήγηση τους είδαμε τα πιο όμορφα μέρη της Κύθνου..Επίσης ο Σεφ ο Αντώνης δημιουργεί εξαιρετικά πιάτα που αξίζει να δοκιμάσετε..το προτείνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Terezaanth