“Κακή ποιότητά”
Κριτική για: Αυλή του Σάμπλου

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2021

Η αφτη πατάτα αποδείχτηκε βραστή πατάτα με μια κρέμα τυριού απροσδιόριστη...τα μπαριλα ζυμαρικά για πρώτη φορά στη ζωή μου έμειναν στο πιάτο και τα μπιφτέκια ακόμη τα χωνευουμε... Δε θα ξανά πάμε κι ας είναι στο καλύτερο σημείο... τελικά η παλαιότητα δεν είναι κι εγγύηση!

Ευχαριστούμε, 314georgiosk

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021

Πολύ καλό φαγητό με γεύσεις Κιμώλου!!! Πολύ γρήγορο κι ευγενικό σέρβις!!!Καλές οι τιμές σε σχέση μέ αλλά μαγαζιά!!

Ευχαριστούμε, Adventure710866
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2021

Οντασ Εντελώς Άδειο εστιατόριο σε υπέροχη πλατεία την απογευματινή μη αιχμησ ώρα που πήγαμε ως ζευγάρι και η κυρια του σέρβις είπε να μην καθίσουμε σε τραπέζι τεσσάρων ατόμων. Το σεβαστήκαμε μιας και ήταν Δεκαπεντάγουστο παρόλο το εντελώς άδειο του μαγαζιού και καθίσαμε στο τραπέζι που μας υποδείξε. Βγαίνει ένας τυπος με αγένεια και υφος προύχοντα και μας λέει με αγένεια ´αν δεν έχετε κράτηση μην κάτσετέ. Η σερβιτορα μας είπε καθίστε, έχουμε πολλή ένταση από την ημέρα. Καθίσαμε. Μακαρόνια με κιμά από ζυγούρι και κατσικάκι μέτρια . Ο ιδιοκτητης Φώναζε από μέσα στη σερβιτορα ´δεν έχω φρέσκα μακαρόνιά´ Λαδενια αδιάφορη. Ελληνική σαλάτα καλή. Ευτυχώς είχε και εμφιαλωμένο νερό που ήταν καλό. . 46 ευρώ και οι δυο.
Μην πάτε. Μην επηρεαστείτε από το όμορφο σκηνικό. Καλύτερα σουβλάκια ή τίποτα
Έχουμε δυσπεψία και καούρες στο στομάχι δυστυχώς

Ευχαριστούμε, _P4955TT
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικά μέτριο φαγητό ποιοτικά κ γευστικά. Όσα πιάτα πήραμε ήταν πολύ μικρά και αδιαφορα...πάρα πολύ ακριβό για αυτά που προσφερει

1  Ευχαριστούμε, Pioneer800656
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2021

Παραπλανεί το σημείο και κάθεσαι. Μικρές μερίδες, μέτριας ποιότητας και πανάκριβες. Παράδειγμα μια παξιμαδοσαλάτα 10,50€. Ντροπή.

1  Ευχαριστούμε, _Y13AY

Αυλή του Σάμπλου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κίμωλος, Κυκλάδες

Αυλή του Σάμπλου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.