TripAdvisor
Κέα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 5 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος και προσεγμένος χώρος με όλες τις ανέσεις πάρκινγκ κουνιες πισίνα BBQ... Πολύ φιλικό πρόσωπικο! Πολύ κοντά στην παραλία του Οτζια. Δωμάτια αξιοπρεπεστατα με ωραία θέα την πισίνα πλήρως εξοπλισμένα!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Kanelikeit
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Άνετα και καθαρά δωμάτια !! Οι άνθρωποι ευγενικοί και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν και να καλύψουν όλες μας τις ανάγκες. Value for money 100%. Πολυ όμορφος περιβάλλοντας χώρος με πισίνα για τις ημέρες δυνατών ανέμων και καλη λύση για τα παιδιά ώστε και οι μεγάλοι να μπορούν να απολαύσουν καφέ ή ποτό !! Επίσης σε πολυ καλή τοποθεσία.. κοντά στην παραλια του Οτζιά και κοντά στο Βουρκάρι !! Περάσαμε τέλεια και ευχαρίστως θα επιστρέψουμε !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, kostantinosp2015
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2016

Ξεκινώντας από την Κορησσία, το Τζιώτικο λιμάνι, συνεχίζεις προς το όμορφο και γραφικό Βουρκάρη και μόλις λίγα μέτρα πριν την όμορφη παραλία του Οτζιά συναντάς την "Anemousa"... Ο περιβάλλον χώρος όμορφος, τα δωμάτια άνετα και καθαρά, η πισίνα ιδανική για κολύμπι και χαλάρωση. Πραγματικά η καλύτερη επιλογή!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, ElenOik
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2016

Πολυ καλο ξενοδοχειο σε παρα πολυ ομορφο μερος για να περασει καποιος ησυχες και ομροφες διακοπες! Ειναι διπλα στη θαλασσα, σε παραλια οργανωμενη με ταβερνακια για τις μεσημεριανες και βραδινες λιγουρες μετα το μπανιο. Οι ιδιοκτητες ειναι παρα πολυ ευγενικοι και εξυπηρετικοι ανθρωποι που σε κανουν αμεσως να νιωθεις ανετα και να μην λειπει τιποτα!!! Το καλατλυμα διαθετει πισινα για οσους δεν θελουν μπανιο στη θαλασσα, παιδικη χαρα για να ασχολουνται τα παιδακια τους και να περνανε ομορφο, pool bar για καφεδες η ποτακια. Το δωματιο παρα πολυ καθαρο κατι που ολοι οσοι μεινουν πρεπει να λαβουν υποψη τους! Τα σεντονια μας αλλαζανε καθε 2 μερες στη 1 βδομαδα που μειναμε. Επσης κατι που μας εκανε εντυπωση ειναι οτι μεσα στο δωματιο υπαρχουν καφεδες, ζαχαρι και γαλα σε περιπτωση που καποιος δεν επιθυμει να αγορασει απο το μπαρ αλλα τον ετοιμασει μονος του! Μου ειχαν πει τα πιο καλα λογια αλλα με τον ερχομο μου επιβεβαιωσα οτι ηταν πολυ λιγα αυτα που μου ειχαν δει πει! Εξαιρετικο σε ολα του! Θα παω παλι με την πρωτη ευκαιρια σιγουρα!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλεξτε το ειναι αψογο και ειδικα απο θεμα καθαριοτητας!
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, blueangel484
Η κριτική έγινε: 16 Ιουνίου 2015

Η διαμονή μας ήταν αρκετά ικανοποιητική.
Η ιδιοκτήτες είναι πραγματικά ευγενικοί & χαρούμενοι!!
Το δωμάτιο ήταν καθαρό με άριστα εξοπλισμένη κουζίνα..θα προτιμούσαμε απλά κάποιο δωμάτιο με μπαλκονάκι. :-)
Η πισίνα και το pool bar..καλόγουστα!
Παραλία σε κοντινή απόσταση με τα πόδια.
Το προτείνουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015