Travelocity
Orbitz.com
ZenHotels.com
Destinia.com
Η κριτική έγινε: 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή μας στο Αγροικέα θα μείνει στην καρδιά μας!Ζεστασιά, μεράκι, αισθητική, χαλάρωση, λιτότητα είναι μερικές μόνο από τις λέξεις που συνδέσαμε το όμορφο αυτό κατάλυμα! Όσο για τον οικοδεσπότη του, φιλόξενος & πρόθυμος να μας καλύψει οποιαδήποτε ανάγκη μας & απορία μας για το νησί! Σ´ευχαριστούμε πολύ αγαπημένε Χάρη για την όμορφη φιλοξενία σου & τα φρέσκα αυγουλάκια από τις κοτούλες του Αγροικέα! Όσο για τον Γιάννο η μασκότ του Αγροικέα ,θα μας λείψει!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, Anna_S810817
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία με υπέροχη θέα για χαλάρωση και ηρεμία!! Προσεγμένα δωμάτια, άψογη καθαριότητα!! Το πιο ευγενικό προσωπικό που έχουμε συναντήσει. Πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαζόμαστε. Θα το προτιμούσαμε πάλι για την διαμονή μας.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, D3165WJ_
Ο/η Haris Fevgas, Owner του Αγροικέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουνίου 2021

Σας ευχαριστώ πολύ! Χαίρομαι που περάσατε ωραία στην Αγροικέα και ελπίζω να σας υποδεχτούμε ξανά στην Κέα!

Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό θέρετρο με υπέροχη πισίνα, φανταστική θέα και το ευγενέστερο και πιο πρόθυμο προσωπικό που έχουμε συναντησει. Τα δωμάτια είναι καθαρά και τακτοποιημένα και με πολύ προσεγμένη διακόσμηση και οι εξωτερικοί χώροι είναι επίσης πολύ ευχάριστοι. Εύκολα προσβάσιμο και πολύ καλή επιλογή για ξεκούραση και στιγμές χαλάρωσης. Σίγουρα θα το προτιμούσαμε για την επόμενη διαμονή μας στο νησί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, taketrance

Σας ευχαριστώ πολύ! Χαίρομαι που σας άρεσε η Αγροικέα και ελπίζω να ξαναέρθετε!

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική τοποθεσία εναρμονισμενη στο φυσικό περιβάλλον με δωματια άνετα κ υψηλής αισθητικής. Φιλόξενο, καταρτισμενο κ διακριτικό προσωπικό, προεξαρχοντος του Χάρη. . Αποτελεί παράδειγμα προς μίμηση για τη τουριστική ανάπτυξη του νησιού....

ΥΓ. Ο μικρός σε μηκος χωματόδρομος δ πρέπει να αποτελεί τροχοπέδη για την επιλογή σας.

Ευχαριστούμε, Parisbenekos

Χαίρομαι που περάσατε ωραία και σας άρεσε η Αγροικέα! Σας ευχαριστώ πολύ!

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ιδανικότερο μέρος για να χαλαρώσεις. Πολύ προσεγμένη επίπλωση, απίθανη θέα ειδικά το απόγευμα, πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί ιδιοκτήτες, φιλόζωοι, WiFi που πραγματικά έχει σήμα, τρομερό πρωινό. Γενικά πολύ καλή εμπειρία, σίγουρα θα ξαναπάω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, georgetsou