“Εξαιρετικά ολα”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
Αγροικέα
1 από 17 B&B: Κέα
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη φιλοξενία. Τα δωμάτια υπέροχα. Ο εξωτερικός χώρος πολυ ωραίος. Πεντακάθαρα. Απόλαυση σκέτη. Εμείς ξεκουράστηκαμε όσο ποτε. Υπέροχη θεα. Ησυχία...αναγκάζεσαι να χαμηλώσεις τον τονο της φωνής σου για να μην διαταράξεις την ησυχία. Ήταν εξίσου φιλόξενα για το κατοικίδιο μας. Δυο υπέροχοι άνθρωποι έχουν έναν υπέροχο ξενώνα. Σας ευχαριστούμε για τις όμορφες στιγμές που μας χαρίσατε.

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, K0stas76
Ο/η AthensHaris, Owner του Αγροικέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Αυγούστου 2017

Εγώ ευχαριστώ και ελπίζω να σας ξαναδώ σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2016

Περασαμε ενα καταπληκτικο τριημερο μεσα Οκτωβριου σε αυτο το καταπληκτικο μικρο ξενοδοχειο. Ολοκαινουριο, λειτουργει ολο το χρονο, εχει γινει σημαντικη επενδυση απο τους ιδιοκτητες που εχουν αψογο γουστο και ξερουν πως να κανουν τον πελατη να νιωθει ανετα. Πολυ ομορφοι χωροι, minimal style, πανεμορφη θεα και αψογη εξυπηρετηση με θαυμασιο πρωινο. Μακρια απο τη βοη των πολυσυχναστων οικισμων συνισταται για καθε επισκεπτη του νησιου που ξερει να απολαμβανει ξενοδοχειακες υπηρεσιες υψηλου επιπεδου.

Διαμονή: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, RAKINTZIS T
Ο/η AthensHaris, Owner του Αγροικέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Μαΐου 2017

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2016

Δυστυχώς στις τέσσερις μέρες που μείναμε δεν αλλάχθηκαν καθόλου οι πετσέτες ούτε και τα σεντόνια.
Η τοποθεσία ήταν ωραία. Πολύ ωραία διακόσμηση δωματίων. Πολύ ωραία πισίνα. Πολύ φιλικοί οι ιδιοκτήτες!!!!!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, K6889FU_
Ο/η AthensHaris, Ιδιοκτήτης του Αγροικέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Οκτωβρίου 2016

Έχετε απόλυτο δίκαιο, λόγο δικιάς μου ανοργανωσιάς δεν αλλάχτηκαν οι πετσέτες και τα σεντόνια σας όπως έπρεπε μέχρι που μου το θυμίσατε την τελευταία νύχτα σας. Σας ζητάω συγνώμη και διαβεβαιώνω ότι δεν θα ξαναγίνει. Χαίρομαι που παρόλα αυτά περάσατε ωραία στην Αγροικέα.

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2016

Ωραία και ευρύχωρα δωμάτια με θέα, καθημερινή καθαριότητα των δωματίων, ιδανικό για ήσυχες διακοπές, κοντά και στην Ιουλίδα αλλά και στο λιμάνι, πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί ιδιοκτήτες. Αν ξαναερθουμε στην Κέα σίγουρα θα το ξαναεπιλέξουμε!!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Alex K
Ο/η AthensHaris, Owner του Αγροικέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Σεπτεμβρίου 2016

Ευχαριστώ πολύ για τη θετική κριτική σας! Χαίρομαι που περάσατε ωραία και σας περιμένω ξανά στην Αγροικέα!

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είμαστε ζευγάρι και επισκεφτήκαμε το Αγροικέα στις 12 με 17 Αυγούστου. Ειναι ουσιαστικά η πρώτη Καλοκαιρινή σαιζόν που λειτούργησε.Την κράτηση την είχαμε κάνει απο τον Μάιο μή έχοντας διαβάσει άλλες κριτικές μιας και δεν υπήρχαν ακόμα καταχωρήσεις και χωρίς κάν να υπάρχει στο "Booking".. Απο λίγες μόνο φωτογραφίες που είχαν στο site τους και την τοποθεσία, καταλάβαμε οτι ήταν αυτο που ψάχναμε.. Τελικά ήταν και κάτι παραπάνω απο τις προσδοκίες μας!
Τι να πρωτοπώ.. Για την όμορφη τοποθεσία με την υπέροχη θέα; Για την άψογη φιλοξενία του ιδιοκτήτη Χάρη και του ευγενέστατου Ρόμπι που σε κάνουν να νομίζεις οτι ειναι καλοί σου φίλοι απο τα παλιά; Για την άμεση εξυπηρέτηση σε οτι ζητήσαμε; Για τα "απο καρδιάς" κερασμένα κοκτέιλ και καφέδες καθ´ όλη τη διάρκεια της παραμονής μας..
Όλα τα παραπάνω σε συνδυασμό με την φρεσκάδα την καθαριότητα, την προσεγμένη στην λεπτομέρεια διακόσμηση αλλα και λειτουργικότητα του χώρου ήρθαν να συνθέσουν το πάζλ μιας άψογης και καλαίσθητη μικρής ξενοδοχειακής μονάδας, αφού αποτελείται απο πέντε δροσερά δωμάτια..
Εδω να μη ξεχάσουμε να αναφέρουμε και τον πολύ όμορφο χώρο της πισίνας, που θα την θέλαμε λίγο μεγαλύτερη αν γινόταν..
Το μόνο μειονέκτημα που θα μπορούσαμε να καταλογίσουμε ειναι η απόσταση απο το λιμάνι και ο χωματόδρος των 700 μέτρων που διανύσαμε για να φτάσουμε στο συγκρότημα κάτι που συνηθίζεται όμως.. (Βατός χωματόδρος) Μετά απο τις πρώτες δύο φορές, το ανεβοκατέβασμα μας φαίνονταν "παιχνιδάκι"..!
Η τιμή του δωματίου μας φάνηκε πολύ προσητή και λογική μη πούμε και πολύ χαμηλή για Κυκλάδες.. και Τζιά..
Νομίζω οτι αποζημιωθήκαμε απο την επιλογή μας και απολαύσαμε την 6ήμερη διαμονή μας στο νησί με τον καλύτερο τρόπο. Χαλάρωση, ησυχία, άνεση, ηλιοβασιλέματα, θέα και προσιτή πολυτέλεια.
Αυτά θέλαμε και τα βρήκαμε στο "Agrikea"!!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα σε όποιον ψάχνει ολα αυτά και διαθέτει αυτοκίνητο αλλα και την όρεξη για λίγο δρόμο παραπάνω αρκεί να πιάσει τ´όνειρό του..!!
Η ευχή μας βέβαια σε όποιον ταξιδεύει Αύγουστο στις Κυκλάδες ειναι να μη πιάσουν τα δυνατά μελτέμια...
Καλές βουτιές στις όμορφες θάλασσες της Κέας!

Διαμονή: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, JimSalonikios

Δημήτρη, σας ευχαριστώ που κάνατε τον κόπο να γράψετε μια τόσο αναλυτική κριτική και σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. Ήταν χαρά μου που σας γνώρισα και ελπίζω να σας ξαναδώ στην Αγροικέα.

Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Κέα: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
1.9 χλμ μακριά
Blue Studios
Νο 1 από 1 για: Μαράδες
97 κριτικές
Προβολή τιμών

Αγροικέα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Αγροικέα

Διεύθυνση: | Ρούκουνας, 84002, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Νότιο Αιγαίο > Κυκλάδες > Κέα
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιλογές ποτών Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Μικρή κουζίνα Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια) Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πισίνα Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 17 B&B για: Κέα
Εύρος Τιμών: 78 € - 118 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Αριθμός δωματίων: 5
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Αγροικέα με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;