Η κριτική έγινε: 25 Μαΐου 2018

Το ξενοδοχείο είναι μοναδικό για την θέση του και την θέα του,αλλά και για τους ανθρώπους του. Δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω από την καθαριότητα του,προσεγμένο στην κάθε παραμικρή του λεπτομέρεια ,από το προσωπικό που είναι ευγενικό,από τους ιδιοκτήτες που είναι απόλυτα επαγγελματίες και αγαπούν τον τόπο τους.
Το φαγητό πολύ καλό και πρωτότυπο, η λίστα κρασιών ποιοτική, τα κοκτέιλ ιδιαίτερα.
Αξίζουν σε όλους συγχαρητήρια!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Spyros C
Ο/η AnemomilosApartments, Owner του Ανεμόμυλος Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ κύριε Σπύρο,

σας ευχαριστούμε τόσο μα τόσο πολύ για τα υπέροχα ζεστά σας λόγια! Είναι τιμή για εμάς να φιλοξενούμε ανθρώπους όπως εσείς και να νιώθουμε πως ο χώρος μας επιτελεί το σκοπό του, δηλαδή προσφέρει όμορφες, χαλαρωτικές στιγμές στους ενοίκους του !
Θα είναι πολύ μεγάλη μας χαρά να σας δούμε ξανά!

Λία & Δανάη

Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραια φιλοξενία με ηρεμια, τα φιαμερισματα καθαρα και συνδιαζοταν πολυ ωραια με το τοπίο, εαν και η φιλεγανδρος ηταν πολυ ποιο ωραια πριν το 2010 οπου την ειχα ξαναεπισκεφτει,αλλα ολα καλα, το συνιστώ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Γεώργιος Β

Αγαπητέ Κύριε,

σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας μαζί μας και που απολαύσατε και το νησί, το οποίο με τον καιεό προοδεύει και εξελίσσεται, πάντα με σεβασμό στην παράδοση και τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά του τόπου μας!

Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε το πρωι για πρωινο,το οποίο σερβίρετε μεχρι της 12 αλλα δεν πειράζει μας αποζημίωσε η θεα ,πήραμε καφέ και σνακς!!φοβερο για να μένεις αλλα αν δεν βγαίνεις οικονομικά αξίζει απίστευτα να φας πρωινο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, ichitman
Ο/η AnemomilosApartments, Ιδιοκτήτης του Ανεμόμυλος Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2017

Αγαπητοί Κύριοι,

σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Το πλήρες πρωινό μας σερβίρεται ως τις 12 το μεσημέρι και η κουζίνα μας παραμένει ανοιχτή ως το βράδυ. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τον χώρο μας και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν η θέα είναι καταπληκτική! Ήρθα απλά για καφέ στο μπαρ του ξενοδοχείου και η θέα πραγματικά ήταν απίστευτη.. τα δωμάτια δεν τα έχω δει δεν γράφω κριτική για το ξενοδοχείο αλλά το μπαρ του δεν υπάρχει απλά!
Την επόμενη φορά θα μείνω εδώ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, panosp708
Ο/η Adalgis, Owner του Ανεμόμυλος Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2017

Καλημέρα σας,

σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τον χρόνο σας και για την κριτική του καφέ του ξενοδοχείου. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι υπάρχει εξειδικευμένη σελίδα στο TripAdvisor για κριτικές που αφορούν τον χώρο του καφέ (Anemomilos Bar and Restaurant) και πως μπορείτε αν θέλετε να μεταφέρετε την κριτική σας εκεί. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τον χώρο μας ως επισκέπτες και είμαστε εδώ για να σας εξυπηρετήσουμε ξανα ή/και να σας φιλοξενήσουμε στα δωμάτιά μας!

Με εκτιμηση,

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη η θέα από το μαγαζί...νομίζεις ότι ειναι ψεύτικη..ο καφές ήταν πολύ γευστικός..το προσωπικό πολύ φιλικό και το περιβάλλον τέλειο..ειναι ιδανικό για χαλάρωμα..φυσιολογικός τιμοκατάλογος..με τιμές προσιτές εν αντιθέσει με αντίστοιχα εστιατόρια και μπαρ..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, G8437ZT_