Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε το πρωι για πρωινο,το οποίο σερβίρετε μεχρι της 12 αλλα δεν πειράζει μας αποζημίωσε η θεα ,πήραμε καφέ και σνακς!!φοβερο για να μένεις αλλα αν δεν βγαίνεις οικονομικά αξίζει απίστευτα να φας πρωινο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, ichitman
Ο/η AnemomilosApartments, Ιδιοκτήτης του Ανεμόμυλος Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2017

Αγαπητοί Κύριοι,

σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Το πλήρες πρωινό μας σερβίρεται ως τις 12 το μεσημέρι και η κουζίνα μας παραμένει ανοιχτή ως το βράδυ. Χαιρόμαστε που απολαύσατε τον χώρο μας και ελπίζουμε να σας δούμε ξανά!

Δανάη Πατέλη

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν η θέα είναι καταπληκτική! Ήρθα απλά για καφέ στο μπαρ του ξενοδοχείου και η θέα πραγματικά ήταν απίστευτη.. τα δωμάτια δεν τα έχω δει δεν γράφω κριτική για το ξενοδοχείο αλλά το μπαρ του δεν υπάρχει απλά!
Την επόμενη φορά θα μείνω εδώ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, panosp708
Ο/η Adalgis, Owner του Ανεμόμυλος Διαμερίσματα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουνίου 2017

Καλημέρα σας,

σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τον χρόνο σας και για την κριτική του καφέ του ξενοδοχείου. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι υπάρχει εξειδικευμένη σελίδα στο TripAdvisor για κριτικές που αφορούν τον χώρο του καφέ (Anemomilos Bar and Restaurant) και πως μπορείτε αν θέλετε να μεταφέρετε την κριτική σας εκεί. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τον χώρο μας ως επισκέπτες και είμαστε εδώ για να σας εξυπηρετήσουμε ξανα ή/και να σας φιλοξενήσουμε στα δωμάτιά μας!

Με εκτιμηση,

Δανάη Πατέλη

Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη η θέα από το μαγαζί...νομίζεις ότι ειναι ψεύτικη..ο καφές ήταν πολύ γευστικός..το προσωπικό πολύ φιλικό και το περιβάλλον τέλειο..ειναι ιδανικό για χαλάρωμα..φυσιολογικός τιμοκατάλογος..με τιμές προσιτές εν αντιθέσει με αντίστοιχα εστιατόρια και μπαρ..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, G8437ZT_
Η κριτική έγινε: 3 Μαΐου 2016

υπέροχος χώρος και τέλιο σερβις από το προσωπικό, άψογη διαμονή καθαριότητα ποιότητα υπηρεσίας και σέρβος γενικότερα, μείναμε ιδιαίτερα ευχαριστημένοι από το δωμάτιο και ειδικά την καθαριότητα αλλά δεν έλειψε και η διάθεση του προσωπικού

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Prometheus F
Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2013

Μια κλασσικη αν και νομιζω η καλυτερη επιλογη στο νησι της Φολεγανδρου. Γατζωμενο στο χειλος του γκρεμου λιγα μονο μετρα απο το κεντρο της Χωρας με παραδοσιακη κυκλαδιτικη αρχιτεκτονικη και μια οικογενεια που προλαβαινει ολες σου τις επιθυμιες. Αν και μειναμε στα πρασινα studios το δωματιο μας ειχε υπεροχη θεα απο την τεραστια βεραντα. Το πλουσιο πρωινο κατω απο την περγκολα της πισινας must....
Ανεπιφυλακτα το καλυτερο...

Συμβουλή για το δωμάτιο: τα μπλε studio θεωρητικα εχουν καλυτερη θεα αλλα οπου και να μεινετε ειναι υπεροχα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους