eDreams
Agoda.com
StayForLong
Snaptravel
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019

Ζεστη και φιλική υποδοχή!!! Υπέροχο δωμάτιο με θέα την Χώρα και την εκκλησία της Παναγίας!!! Καθαριότητα, περιποίηση και ευγενική συμπεριφορά!!! Υπέροχη ιδιοκτήτρια, φίλοι και προσωπικό , με ξεχωριστή συμπάθεια στον μικρό Δημητράκη και τον Αντώνη !!! Σπιτικό κέικ και μηλόπιτα από την κα Πατυ που θα ηθελα να απολαμβάνω κάθε πρωί !! Όλα μου φάνηκαν καταπληκτικά θα ξαναπηγαίναμε αύριο ευχαρίστως !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, ΛΕΝΑ Τ
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

ήσυχη διαμονή σε ενα όμορφα διακοσμημένο δωματιο. Η θέα φανταστική, βλέπεις ολη τη χώρα της Φολεγάνδρου. 5' με τα ποδια και βρισκεσαι στα όμορφα στενά της χώρας. Το προσωπικό πολύ ευχάριστο και εξυπηρετικό. Ανετοι χωροι και καθαροι. Απολαυσαμε το μπανιο στην πισίνα με φανταστική θεα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, irzambeli
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικη ιδιοκτητρια, χαρουμενο προσωπικο!!! Πολυ ομορφο ξενοδοχειο... Προσωπικα πιστευω «χανει» πολυ απο τις φωτογραφιες!!! Πολυ ωραιο δωματιο με απιστευτη θεα στην εκκλησια της Παναγιας!!! Μολις 5 λεπτα απο τη Χωρα με τα ποδια!!! Πολυ καλη επιλογη για το νησι!!! Ευχαριστουμε πολυ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Stauros_Katerina-
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2019

Όμορφα και πεντακάθαρα δωμάτια,το ξενοδοχείο αρκετά κοντά στην χώρα σε ήσυχο μέρος.Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό.Η θέα από την πισίνα καταπληκτική και κυρίως το ηλιοβασίλεμα!Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mary V
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε μεσα Σεπτεμβρίου στο Solaris για 6 διανυκτερεύσεις. Το δωμάτιο μας ηταν μεγάλο, ομορφα διακοσμημένο με ευρύχωρο μπάνιο και υπέροχη θεα στην χωρα. Το ξενοδοχείο βρίσκεται δίπλα στην χωρα που με τα πόδια ειναι μόλις 5'. Καλή καθαριότητα, ευγενικό και διακριτικό προσωπικό. Συμβουλή: να καθίσετε να δείτε το ηλιοβασίλεμα απο το μπαλκόνι σας. Πραγματική απόλαυση!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Amarmar8832