“Πολύ κακή συμπεριφορά”
Κριτική για: Eva's Garden

Eva's Garden
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2020

Αυτο που προσεξα πανω απο ολα ηταν η συμπεριφορα προς το προσωπικο καθως μιας και δουλευω κι εγω σε αυτον τον τομεα ηταν κατι που εβγαζε ματι. Η ιδιοκτητρια του μαγαζιου δεν μπορουσε καν να κανει τη δουλεια της καλα, καθως για κρατηση που ειχαμε κανει περιμεναμε απειρη ωρα και ηταν ειρωνικη. Ειχε μεγαλη αναμονη ωσπου να ερθει επιτελους να δωσουμε την παραγγελια (μιλαμε για τουλαχιστον 20 λεπτα) Το φαγητο εσωζε την κατασταση αν και με τετοια συμπεριφορα στην αρχη δυσκολα μπορεις να ευχαριστηθεις το φαγητο σου. Μειναμε στο νησι μια βδομαδα και ηταν η χειροτερη μας εμπειρια.

Ευχαριστούμε, nefelipil

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε κράτηση στο Συγκεκριμένο restaurant - bar, μιας και περνώντας καθημερινά έξω από την αυλή, γοητευτήκαμε από τον χώρο. Ήταν η πρώτη φορά που σε εστιατόριο, ενώ είχαμε κάνει κράτηση εκ των προτέρων, είχαμε αναμονή περίπου 15- 20 λεπτών... η εμπειρία του φαγητού ήταν απογοητευτική, μιας και δυστυχώς τόσο το λαβράκι όσο και το μαγιάτικο που παραγγείλαμε μας άφησαν αδιάφορους. Ακόμη πιο αποκαρδιωτική ωστόσο ήταν η εξυπηρέτηση. Κακή συνεννόηση μεταξύ των σερβιτόρων (είχαμε 3 διαφορετικούς στο τραπέζι μας, άλλος για το νερό, άλλος για την παραγγελία, άλλος για τα φαγητά) ενώ πολύ κακή εντύπωση μας κυρίως και η συμπεριφορά. Αγένεια, στο τέλος ενώ μας ρώτησαν αν τελειώσαμε με το φαγητό (εμφανώς δεν τελειώσαμε) έρχεται μετά από ένα λεπτό δεύτερος σερβιτόρος, ρωτώντας μας το ίδιο. Ήταν εμφανές ότι θελανε ενδεχομένως να αδειάσουμε άμεσα το τραπέζι. Κρίμα να υπάρχει τόσο κακή οργάνωση και εξυπηρέτηση, μιας και ο χώρος είναι θεσπέσιος.

Ευχαριστούμε, thodorisf863
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα πιάτα που αναγκαστηκαμε να επιλέξουμε ( δεν είχε τις αρχικές μας επιλογές) ήταν νόστιμα....το προσωπικό δεν ήταν ιδιαίτερα φιλόξενο ...επίσης τσιμπιμενες τιμές....

Ευχαριστούμε, parilasm
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2019

Δειπνήσαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί κατά τη διάρκεια των διακοπών μας στη Φολέγανδρο. Είναι ρομαντικό, έχει πολύ νόστιμο φαγητό και προσεγμένο και οι τιμές είναι ανάλογες της ποιότητας που προσφέρει. Προτείνω ανεπιφύλακτα το κριθαρότο με θαλασσινά! Για μια σαλάτα, ενα ορεκτικό, δυο κυρίως πιάτα και ένα μπουκάλι κρασί ο λογαριασμός ήταν κάπου στα 90€. Αξίζει την επίσκεψη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aleksandrarousi
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο περιβάλλον με ωραία μουσική, εξαιρετικη εξυπηρέτηση και νόστιμες γευσεις. Το κάτι διαφορετικό στη Φολεγανδρο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, DoraChris

Eva's Garden: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Φολέγανδρος, Κυκλάδες
Χώρα, Φολέγανδρος

Άνω Μεριά, Φολέγανδρος

Eva's Garden: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα