Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

5/5! Πεντακάθαρο και όμορφο δωμάτιο! Με το που φτάσαμε ο Κύριος Γιάννης μας καλωσόρισε με δικιά του τσικουδιά και φρέσκα φρούτα! Εξυπηρετικότατος σε ότι του ζητήσαμε. Πολύ καλή τοποθεσια, δίπλα σε όλα! Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσουμε όταν θα ξαναέρθουμε στην όμορφη Αντίπαρο!

Ευχαριστούμε, freichri
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020

Όπως κάθε φορά που επισκέπτομαι την Αντίπαρο, έτσι και φέτος επέλεξα το Thalasea.

Σταθερή αξία, λογικές τιμές, καθαριότητα και τρομερή φιλοξενία από τον κ. Γιάννη.
Κάθε φορά είμαι ήσυχος για τη διαμονή κι έχω να ασχοληθώ με όλα τα υπόλοιπα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Stratos P
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2020

Ευγενικός και πολύ εξυπηρετικός οικοδεσπότης. Καλό σημείο δίπλα σε όλα. Πολύ καθαρό δωμάτιο. Το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν έχει πρωινό. Παρκινγκ ακριβώς απ' έξω. Ησυχο και όμορφο. Θα το ξαναπροτιμήσουμε σίγουρα στο μέλλον!

Ευχαριστούμε, kostaskor
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2020

Ενας όμορφος, λιτός, με κυκλαδίτικη αισθητική χωρος που υποστηρίζεται μοναδικά από τα έργα του υπέροχου κ. Γιάννη. Εκείνος και η γλυκύτατη σύζυγός του ήταν πάντα εκεί να προσφέρουν απλόχερα ότι χρειαστήκαμε κάποιες φορές χωρίς καν να το ζητήσουμε ή να το περιμένουμε. Σας ευχαριστούμε ολόψυχα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, _Q7109AC
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αν μπορούσαμε θα βάζαμε μεγαλύτερη βαθμολογία αλλά δε γίνεται! Ο κύριος Γιάννης κ η κυρία Μαριάννα είναι εξαιρετικοί άνθρωποι κ οικοδεσπότες. Είχαμε την αίσθηση ότι μας φιλοξενουν στο σπίτι τους! Με δική του πρωτοβουλία ο κ Γιαννης ήρθε κ μας πήρε από το λιμανάκι αν κ ήταν πάρα πολύ κοντά κ μας έκανε μια μίνι ξενάγηση στο κέντρο του νησιού δείχνοντάς μας τα βασικά σημεία που πρέπει να γνωρίζουμε. Φτάνοντας στο thalassea village, μας έδωσε ένα χάρτη του νησιού και μας εξήγησε πως θα πάμε στα αξιοθέατα με λεπτομέρειες! Όσον αφορά το δωμάτιο μας, ήταν πεντακάθαρο, ευρύχωρο και ήσυχο. Από τα καλύτερα που έχουμε μείνει ποτέ! Η καθαριότητα κ η αλλαγή πετσετών ήταν καθημερινή. Νιώσαμε όπως στο σπίτι μας. Η κουζίνα ήταν εξοπλισμένη με όλα τα απαραίτητα. Στο μπάνιο υπήρχε σαμπουάν, αφρόλουτρο κ κρέμα σώματος σε μικρές συσκευασίες που ανανεώνονται καθημερινά! Στο τέλος της διαμονής μας, μας έδωσαν αναμνηστικό cart postal και 3 μπουκαλάκια με δικά τους προϊόντα (λάδι, τσίπουρο κ ρακόμελο) κ μας μετέφεραν στο λιμάνι. Ευχαριστούμε για όλα! Θα ξαναέρθουμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, taxidiarapsixi2018