Vio.com
Etrip
StayForLong
eDreams
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Στην pension Αιγαίον, κλεισαμε για να μείνουμε 5 νύχτες. Με το που φθάσαμε και αντικρισαμε το δωμάτιο στο οποίο ίσα που χωρούσε το κρεβάτι και ενα ψυγείο, θελησαμε να αποχωρησουμε αλλά μας έγινε γνωστό οτι θα έπρεπε να πληρωναμε το 50% για τις νύχτες που ειχαμε κλείσει και έτσι λόγω χαμηλού budget αναγκαστηκαμε να παραμείνουμε. Το Wc/μπάνιο ηταν εξω απ το δωμάτιο οπου μεσολαβούσε ο κεντρικός διάδρομος των δωματίων και όταν χρειαζόμασταν να επισκεφθουμε το wc για να κάνουμε μπάνιο, μας έβλεπαν και όλοι οι υπόλοιποι πελάτες, να είμαστε τυλιγμένοι με τις πετσέτες γιατί το wc ηταν τόσο μικρο και αποπνικτικό που ουτε καν χωρουσες να αλλαξεις.. Το δωμάτιο δεν είχε καν Tv την οποία αναφέρουν στο site τους οτι υπάρχει ως παροχή στα δωμάτια. Η ιδιοκτητρια κομπιασε όταν ζητησαμε απόδειξη την οποία τελικά μας την έδωσε με τα χίλια ζόρια και μετα απο 2 δικές μας τηλεφωνικές οχλησεις. Το δωμάτιο αν και "καθαριζόταν" καθημερινά, μύριζε,πιθανως απο την βρωμιά της σφουγγαριστρας που καθάριζαν. Για αλλαγή πετσετων ουτε λογος. 5 μέρες περάσαμε με τις ίδιες. Τελος, 2 βράδια μείναμε αυπνοι λόγω φασαρίας καθώς ηχομόνωση δεν υπάρχει ουτε για αστείο. Το σίγουρο είναι οτι δεν πρόκειται να ξανά περάσουμε ουτε απ εξω.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
2  Ευχαριστούμε, Evaggelia C
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2014

Την ιδιοκτήτρια των δωματίων την είδαμε την πρώτη μέρα με το που φτάσαμε, όταν ενω έφευγε είπε σε έναν υπάλληλο ενος διπλανού καταστήματος να μας οδηγήσει τα δωμάτια, χωρις ούτε καν να μας μιλήσει, και την τελευταία μέρα που φεύγαμε για να την πληρώσουμε (όταν απόρρησε αγενέστατα που της ζητήσαμε να μας κόψει απόδειξη...). Το δωμάτιο αν και καθαριζόταν (υποτίθεται) μια φορά την ημέρα...όταν μπαίναμε μέσα μυριζε αυτη η μυρωδια της σφουγγαρίστρας που έχει βουτηχτει στη χλωρίνη και έχει σφουγγαρίσει άλλα 20 δωμάτια χωρίς να αλλαχτει το νερό...Επίσης στις 5 ημέρες που μείναμε δε μας άλλαξαν ούτε μία φορά τις πετσέτες!!!!!!! Ευτυχώς δε μας χάλασε τη υπεροχη διαθεση που αποκτήσαμε φεύγοντας απο την Αμοργό. Σίγουρα δε θα πρότεινα σε κάποιον να επισκευθεί αυτό το κατάλυμα!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
4  Ευχαριστούμε, Kostas X