eDreams
FindHotel
Priceline42 $
Travelocity
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2021

Ψαχτηκαμε αρκετά για τη διαμονή μας στο νησί και εν τέλει η κα Σταυρούλα και το Galaxy ήταν η καλύτερη επιλογή!! Μας βοήθησε σε όλη μας τη διαμονή εκεί με χαμόγελο! Καθαρά δωμάτια με υπεροχη θέα , βολική τοποθεσία ακριβώς στο λιμάνι της Αιγιάλης. Πάρκινγκ για το ΙΧ που είναι απαραίτητο στο νησί! Θα την ξανά επιλέξουμε!

Ευχαριστούμε, Theocharis_Ioannidis
Η κριτική έγινε: 28 Ιουλίου 2021

Εξαιρετικός χώρος με ευγενικό προσωπικό. Η κ. Σταυρουλα χαμογελαστή, πρόθυμη και ευδιάθετη να βοηθήσει σε ότι χρειαστεί ο επισκέπτης. Τα δωμάτια καθαρά και η θέα από το δωμάτιο μοναδική! Ιδανική τοποθεσία ακριβώς στο λιμάνι της Αιγιάλης, πάρκινγκ για το αυτοκίνητο το οποίο είναι απαραίτητο για το νησί.

Ευχαριστούμε, antigonit938
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2021

Το ξενοδοχειο ειναι σε κεντρικο σημειο με λιγη ανηφορα. Εχει πολυ ωραιο κηπο για να ξεκουραστειτε. Τα δωματια ειναι λιγο μικρα και χρειαζονται ανακαινιση (πλην του μπανιου σε superior δωματιο). Το αρνητικο ηταν οτι δεν ειχαμε δικη μας βεραντα και το δωματιο του ισογειου που εμεινε η υπολοιπη οικογενεια μου ηταν πολυ κατω του μετριου. ευγενικη η ιδιοκτητρια και εξυπηρετικες οι καθαριστριες

Συμβουλή για το δωμάτιο: διαλεξτε δωματια με διπλο κρεβατι, μας ειπαν οτι ειχανκαλυτερη θεα
Ευχαριστούμε, Ioanna K
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2021

Μείναμε σε απλό δωμάτιο με παράθυρο και κοινόχρηστο μπαλκόνι για 5 βράδια. Η κυρία που έχει τα διαμερίσματα είναι πολύ ευγενική,φιλόξενη και προσιτή.
Το δωμάτιο η αλήθεια είναι ότι ήταν λίγο μικρό , όμως για την τιμή του ήταν ότι πρέπει. Το κοινόχρηστο μπαλκόνι ήταν ότι καλύτερο με υπέροχη θέα.
Από θέμα καθαριότητας όλα ήταν άψογα! Κάθε μέρα καθάριζε η καθαρίστρια και άφηνε καθαρά σεντόνια και πετσέτες.
Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ κεντρικό μέρος στην Αιγιάλη όπου έχει πολύ όμορφα μαγαζάκια.
Πολύ σημαντικό επίσης είναι ότι δίπλα ακριβώς από το ξενοδοχείο έχει κοινόχρηστο πάρκινγκ.

Ευχαριστούμε, d_aggeliki
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτη φιλοξενία!!!πάρα πολύ ευγενικοί οι άνθρωποι που έχουν τα δωμάτια,καταπληκτικοί...Ο κήπος ειναι φοβερός!!! θα περάσετε υπέροχα και αξέχαστα!!!!Βασικό: Καθαριότητα 10'(καθημερινή φροντίδα)... το συστήνω ανεπιφύλαχτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Lillykanavero