Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Excellent service

Άψογη εξυπηρέτηση από τον Κ. Γιώργο!!! Εξαιρετικός οδηγός και υπέροχος άνθρωπος. Η καλύτερη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 ημέρες
LunarDut
Excellent Service

Καλές τιμές Καινούργια οχήματα Τέλειο service Σοβαρή εταιρεία Εκδρομές Transfer Private... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Explore63215024404
Κρήτη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 ημέρες

Άψογη εξυπηρέτηση από τον Κ. Γιώργο!!! Εξαιρετικός οδηγός και υπέροχος άνθρωπος. Η καλύτερη επιλογή!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020

Άψογη εξυπηρέτηση

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2021
2  Ευχαριστούμε, Explore63215024404
Η κριτική έγινε: 22 Απριλίου 2021

Χρειάστηκα τις υπηρεσίες Cretan Taxi Service πριν από μια εβδομάδα όταν είχε βλάβη το αυτοκίνητο μου σε ένα ταξίδι προς Χανιά κι εντυπωσιάστηκα. Αν και δεν είχα κάνει κράτηση, όταν τηλεφώνησα με εξυπηρέτησαν άμεσα .Ο οδηγός ,εκτός ότι ήταν απίστευτα ευγενικός ήταν πολύ επιδέξιος και προσεκτικός ! Επιπλέον εν καιρώ πανδημίας, ήταν τα πάντα καθαρά και τηρούνταν όλα τα μέτρα προστασίας για τον covid. H τιμή που πλήρωσα ήταν απολύτως λογική. Συστήνω την Cretan Taxi Service σε όλους!!!!!!!

2  Ευχαριστούμε, stylianosa893
Ο/η Evagelia A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητέ κύριε Στέλιο,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια κ παραμένουμε στη διάθεσή σας!

Ευχόμαστε κάθε οικογενειακή κ επαγγελματική επιτυχία!

Η κριτική έγινε: 16 Απριλίου 2021

Εξαιρετικη ευγένεια, διάθεσή για εξυπηρέτηση !!! Χαμόγελο και διακριτικοτητα.. Παράδειγμα προς μίμηση επαγγελματία.....ειδικα στην εποχή που διανύουμε που έχουμε όλοι ανάγκη την καλή διάθεση κ την ανθρωπιά!!

2  Ευχαριστούμε, O2310UF_
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Απριλίου 2021

Αγαπητή κυρία Νίκη,

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για την ευγένειά σας! Το εκτιμούμε πραγματικά!

Παραμένουμε στη διάθεσή σας και ευχόμαστε τα καλύτερα στην όμορφη οικογένειά σας!

Η ομάδα μας.

Η κριτική έγινε: 14 Απριλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αγενέστατος στο τηλέφωνο , με ειρωνικό ύφος και υπερτιμολογημένες υπηρεσίες.
Δεν θα τον πρότεινα σε κανέναν.

1  Ευχαριστούμε, _K9735EZ
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Απριλίου 2021

Αγαπητέ κύριε,

Σας ευχαριστούμε θερμά που μπήκατε στον κόπο να μας επισκεφτείτε προκειμένου να γράψετε μια κριτική!

Λόγω, όμως, του ότι ΟΥΔΕΠΟΤΕ επικοινωνήσατε τηλεφωνικά μαζί μας, και φυσικά δε σας δόθηκαν καθόλου τιμές, προφανώς έχετε κάνει κάποιο λάθος. Το σχόλιό σας σίγουρα δε μας αντιπροσωπεύει και δε συνάδει με την ικανοποίηση που εισπράτουμε από τους σεβαστούς πελάτες μας. Παρακαλώ ελέγξτε ξανά την επιχείρηση που καλέσατε γιατί σίγουρα δεν ήταν η Cretan Taxi Service , ούτε το τηλ 6973044655, το οποίο παραμένει στη διάθεσή σας για οποιαδηποτε πληροφορία. Επίσης μπορείτε να στείλετε mail στο cretantaxiservice@gmail.com . Σε κάθε περίπτωση θα διαφωνήσετε στο ότι είμαστε αγενείς ή ειρωνικοί. Όσο για τις υπερτιμολογημένες τιμές που αναφέρετε, επιτρέψτε μας να σας ενημερώσουμε ότι δεχόμαστε τα καλύτερα σχόλια για την ανταγωνιστικοτητά τους, σε σχέση πάντοτε με την ποιότητα-κατάσταση των οχημάτων μας και των υπηρεσιών μας. Αυτό εξάλλου αποτελεί διαρκή στόχο μας.

Σας ευχόμαστε από καρδιάς Καλό κ Ευλογημένο Πάσχα και παραμένουμε στη διάθεσή σας , πάντοτε με ειλικρίνεια και σεβασμό από πλευράς μας!