Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετικη

O2310UF_
Επαγγελματισμός, ακρίβεια, άμεση εξυπηρέτηση

Άμεση εξυπηρέτηση, επαγγελματισμός και ακρίβεια είναι οι λέξεις με τις οποίες θα περιέγραφα αυτή τη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2021
FaniRethymno
Ρέθυμνο, Ελλάδα

Εξαιρετικη ευγένεια, διάθεσή για εξυπηρέτηση !!! Χαμόγελο και διακριτικοτητα.. Παράδειγμα προς μίμηση επαγγελματία.....ειδικα στην εποχή που διανύουμε που έχουμε όλοι ανάγκη την καλή διάθεση κ την ανθρωπιά!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, O2310UF_
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητή κυρία Νίκη,

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για την ευγένειά σας! Το εκτιμούμε πραγματικά!

Παραμένουμε στη διάθεσή σας και ευχόμαστε τα καλύτερα στην όμορφη οικογένειά σας!

Η ομάδα μας.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Αγενέστατος στο τηλέφωνο , με ειρωνικό ύφος και υπερτιμολογημένες υπηρεσίες.
Δεν θα τον πρότεινα σε κανέναν.

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _K9735EZ

Αγαπητέ κύριε,

Σας ευχαριστούμε θερμά που μπήκατε στον κόπο να μας επισκεφτείτε προκειμένου να γράψετε μια κριτική!

Λόγω, όμως, του ότι ΟΥΔΕΠΟΤΕ επικοινωνήσατε τηλεφωνικά μαζί μας, και φυσικά δε σας δόθηκαν καθόλου τιμές, προφανώς έχετε κάνει κάποιο λάθος. Το σχόλιό σας σίγουρα δε μας αντιπροσωπεύει και δε συνάδει με την ικανοποίηση που εισπράτουμε από τους σεβαστούς πελάτες μας. Παρακαλώ ελέγξτε ξανά την επιχείρηση που καλέσατε γιατί σίγουρα δεν ήταν η Cretan Taxi Service , ούτε το τηλ 6973044655, το οποίο παραμένει στη διάθεσή σας για οποιαδηποτε πληροφορία. Επίσης μπορείτε να στείλετε mail στο cretantaxiservice@gmail.com . Σε κάθε περίπτωση θα διαφωνήσετε στο ότι είμαστε αγενείς ή ειρωνικοί. Όσο για τις υπερτιμολογημένες τιμές που αναφέρετε, επιτρέψτε μας να σας ενημερώσουμε ότι δεχόμαστε τα καλύτερα σχόλια για την ανταγωνιστικοτητά τους, σε σχέση πάντοτε με την ποιότητα-κατάσταση των οχημάτων μας και των υπηρεσιών μας. Αυτό εξάλλου αποτελεί διαρκή στόχο μας.

Σας ευχόμαστε από καρδιάς Καλό κ Ευλογημένο Πάσχα και παραμένουμε στη διάθεσή σας , πάντοτε με ειλικρίνεια και σεβασμό από πλευράς μας!

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2021

Άμεση εξυπηρέτηση, επαγγελματισμός και ακρίβεια είναι οι λέξεις με τις οποίες θα περιέγραφα αυτή τη φοβερή ομάδα.
Κάθε φορά που χρειάζομαι τις υπηρεσίες τους ειναι εκεί για να με εξυπηρετήσουν...ακόμα και την τελευταία στιγμή.
Άψογοι συνεργάτες που πάντα αφήνουν τους πελάτες ικανοποιημένους.
Τους συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, FaniRethymno

Αγαπητή κυρία Φανή,

Η ικανοποίηση από την άψογη πάντα συνεργασία μας είναι αμοιβαία και χαιρόμαστε που έχουμε καταφέρει μαζί τον τελικό μας στόχο που είναι να αφήσουμε τους κοινούς μας επισκέπτες-πελάτες με τις καλύτερες αναμνήσεις!

Υποσχόμαστε από την πλευρά μας να συνεχίσουμε να καταβάλουμε την κάθε δυνατή προσπάθεια για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα με σεβασμό στον πελάτη και τους συνεργάτες μας.

Καλή σεζόν σας ευχόμαστε με υγεία και αρμονία!

Cretan Taxi Service

Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2021

Εξυπηρέτηση, επαγγελματισμός και άριστη οργάνωση είναι τα χαρακτηριστικά που έχω αποκομίσει από την εμπειρία μου με την CRETAN TAXI SERVICE. Είναι η επιλογή μου για τις μετακινήσεις μου από και προς το αεροδρόμιο ή το λιμάνι. Φτάνω έγκαιρα στον προορισμό μου με τα καινούργια και υπερπολυτελή αυτοκίνητα που διαθέτουν χωρίς να χάνω χρόνο καθώς η συνέπεια είναι άλλο ένα χαρακτηριστικό τους. Οι ευγενέστατοι και πολύ πρόθυμοι οδηγοί πάντα με βοηθάνε με τις αποσκευές μου. Ενδείκνυται επίσης για οποιοδήποτε αριθμό επιβατών λόγω πικοιλίας οχημάτων. Σκοπεύω να την χρησιμοποιήσω και για μια εκδρομή με την οικογένειά μου στο Λασίθι. Τους συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, theodorat529

Αγαπητή κυρία Θεοδωρα,

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για την ευγένεια και τα θερμά σας λόγια!

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε ευχαριστημένοι με τις υπηρεσίες μας κ ελπίζουμε να καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε και την εκδρομή στο Λασίθι!

Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο σε εσάς προσωπικά και την οικογένειά σας!

Με πολλή εκτίμηση,

Η ομάδα μας.

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2020

Ηταν μια υπεροχη διαδρομη..παντακαθαρο λεωφορειο..και με ενα εξερετικο οδηγο τον Γιωργο. Ο οποίος ηταν φιλοξενος και ευχάριστος και πολυ προσεχτικος στην οδηγηση του..ηταν ολα τελεια..ευχαριστουμε πολυυυ Γιωργο και ειδη σχεδιαζουμε την επομενη εκδρομη μας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _D5421HT
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαιρόμαστε πραγματικά που εσείς και η παρέα σας απολαύσετε την εκδρομή μαζί μας!

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση και ανυπομονούμε για την επόμενη!

Cretan Taxi Service