Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Συστήνω την Cretan Taxi Service

Χρειάστηκα τις υπηρεσίες Cretan Taxi Service πριν από μια εβδομάδα όταν είχε βλάβη το αυτοκίνητο... διαβάστε περισσότερα

stylianosa893
Εξαιρετικη

Εξαιρετικη ευγένεια, διάθεσή για εξυπηρέτηση !!! Χαμόγελο και διακριτικοτητα.. Παράδειγμα προς... διαβάστε περισσότερα

O2310UF_

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2021

Άμεση εξυπηρέτηση, επαγγελματισμός και ακρίβεια είναι οι λέξεις με τις οποίες θα περιέγραφα αυτή τη φοβερή ομάδα.
Κάθε φορά που χρειάζομαι τις υπηρεσίες τους ειναι εκεί για να με εξυπηρετήσουν...ακόμα και την τελευταία στιγμή.
Άψογοι συνεργάτες που πάντα αφήνουν τους πελάτες ικανοποιημένους.
Τους συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, FaniRethymno
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητή κυρία Φανή,

Η ικανοποίηση από την άψογη πάντα συνεργασία μας είναι αμοιβαία και χαιρόμαστε που έχουμε καταφέρει μαζί τον τελικό μας στόχο που είναι να αφήσουμε τους κοινούς μας επισκέπτες-πελάτες με τις καλύτερες αναμνήσεις!

Υποσχόμαστε από την πλευρά μας να συνεχίσουμε να καταβάλουμε την κάθε δυνατή προσπάθεια για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα με σεβασμό στον πελάτη και τους συνεργάτες μας.

Καλή σεζόν σας ευχόμαστε με υγεία και αρμονία!

Η κριτική έγινε: 25 Ιανουαρίου 2021

Εξυπηρέτηση, επαγγελματισμός και άριστη οργάνωση είναι τα χαρακτηριστικά που έχω αποκομίσει από την εμπειρία μου με την CRETAN TAXI SERVICE. Είναι η επιλογή μου για τις μετακινήσεις μου από και προς το αεροδρόμιο ή το λιμάνι. Φτάνω έγκαιρα στον προορισμό μου με τα καινούργια και υπερπολυτελή αυτοκίνητα που διαθέτουν χωρίς να χάνω χρόνο καθώς η συνέπεια είναι άλλο ένα χαρακτηριστικό τους. Οι ευγενέστατοι και πολύ πρόθυμοι οδηγοί πάντα με βοηθάνε με τις αποσκευές μου. Ενδείκνυται επίσης για οποιοδήποτε αριθμό επιβατών λόγω πικοιλίας οχημάτων. Σκοπεύω να την χρησιμοποιήσω και για μια εκδρομή με την οικογένειά μου στο Λασίθι. Τους συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, theodorat529

Αγαπητή κυρία Θεοδωρα,

Σας ευχαριστούμε από καρδιάς για την ευγένεια και τα θερμά σας λόγια!

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε ευχαριστημένοι με τις υπηρεσίες μας κ ελπίζουμε να καταφέρουμε να πραγματοποιήσουμε και την εκδρομή στο Λασίθι!

Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο σε εσάς προσωπικά και την οικογένειά σας!

Με πολλή εκτίμηση,

Η ομάδα μας.

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2020

Ηταν μια υπεροχη διαδρομη..παντακαθαρο λεωφορειο..και με ενα εξερετικο οδηγο τον Γιωργο. Ο οποίος ηταν φιλοξενος και ευχάριστος και πολυ προσεχτικος στην οδηγηση του..ηταν ολα τελεια..ευχαριστουμε πολυυυ Γιωργο και ειδη σχεδιαζουμε την επομενη εκδρομη μας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _D5421HT
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Χαιρόμαστε πραγματικά που εσείς και η παρέα σας απολαύσετε την εκδρομή μαζί μας!

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση και ανυπομονούμε για την επόμενη!

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2020

Εκπληκτική διαδρομή !! Το βαν άνετο πολυτελείας !!! Ο οδηγος Γιωργος ήταν φανταστικός σε όλη την διαδρομή συμμετείχε στην παρέα μας !! Περάσαμε τέλεια με όλα τα μέτρα ασφαλείας να τηρούνται!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, zoeb202

Αγαπητή κυρία Ζωή,

Σας ευχαριστούμε θερμά για όλα!

Περάσαμε και εμείς όμορφα μαζί με την ενθουσιώδη παρέα σας!

Ελπίζουμε να είστε καλά εσείς και οι αγαπημένοι σας!

Με εκτίμηση ,

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Ήταν πολύ ευγενικοί μαζί μας, πολύ εξυπηρετικοί και μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι. Επιπλέον ήταν και αρκετά οικονομικές οι τιμές τους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, zoim189
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητή Ζωή,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την ευγενική κριτική σας!
Προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο με σεβασμό στον πελάτη .
Με εκτίμηση ,