Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Συστήνω την Cretan Taxi Service

Χρειάστηκα τις υπηρεσίες Cretan Taxi Service πριν από μια εβδομάδα όταν είχε βλάβη το αυτοκίνητο... διαβάστε περισσότερα

stylianosa893
Εξαιρετικη

Εξαιρετικη ευγένεια, διάθεσή για εξυπηρέτηση !!! Χαμόγελο και διακριτικοτητα.. Παράδειγμα προς... διαβάστε περισσότερα

O2310UF_

Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2020

Εκπληκτική διαδρομή !! Το βαν άνετο πολυτελείας !!! Ο οδηγος Γιωργος ήταν φανταστικός σε όλη την διαδρομή συμμετείχε στην παρέα μας !! Περάσαμε τέλεια με όλα τα μέτρα ασφαλείας να τηρούνται!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, zoeb202
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητή κυρία Ζωή,

Σας ευχαριστούμε θερμά για όλα!

Περάσαμε και εμείς όμορφα μαζί με την ενθουσιώδη παρέα σας!

Ελπίζουμε να είστε καλά εσείς και οι αγαπημένοι σας!

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Ήταν πολύ ευγενικοί μαζί μας, πολύ εξυπηρετικοί και μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι. Επιπλέον ήταν και αρκετά οικονομικές οι τιμές τους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, zoim189
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητή Ζωή,
Σας ευχαριστούμε θερμά για την ευγενική κριτική σας!
Προσπαθούμε πάντα για το καλύτερο με σεβασμό στον πελάτη .

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Αμεση και γρηγορη εξυπηρετηση! Σας ευχαριστουμε. Καθαρα και ολοκαινουργα αυτοκινητα που σε οδηγουν ανετα και με ασφαλεια στον προοροσμο σου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Nancy M

Αγαπητή Νάνσυ,
Επενδύουμε πολύ στην ποιότητα των οχημάτων μας για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας.
Εμείς σας ευχαριστούμε και παραμένουμε στη διάθεσή σας!
Με φιλικούς χαιρετισμούς ,

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Πάρα πολύ ευγενικοί και συνεπείς στη δουλειά τους...Εξαιρετικά ευχάριστοι. Εμεινα απόλυτα ικανοποιημένη!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
1  Ευχαριστούμε, _X3363TP

Αγαπητή πελάτισσα,
Χαιρομαστε που φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας!
Με χαρά θα σας εξυπηρετήσουμε ξανά μελλοντικά.

Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά άψογος ο Γιώργος σε όλα. Πήγαμε για μια εβδομάδα διακοπές στο Ρέθυμνο από Θεσσαλονίκη και εκτός από εξυπηρέτηση και επαγγελματισμό ( πού ούτως η άλλως τα απαιτουσαμε αυτά ) πέσαμε και σε έναν άνθρωπο με χιούμορ που έκανε τις διαδρομές μας πιο ευχάριστες. Σε ευχαριστούμε Γιώργο το λιγότερο που μπορούμε να πούμε και να κάνουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Discover445816

Αγαπητοί πελάτες ,

Σας ευχαριστούμε εμείς για την ευγένεια και τα θετικά σας σχόλια!
Χαιρόμαστε που περάσατε όμορφα μαζί μας!
Εις το επανειδείν!