Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετικό

Ηταν μια υπεροχη διαδρομη..παντακαθαρο λεωφορειο..και με ενα εξερετικο οδηγο τον Γιωργο. Ο οποίος... διαβάστε περισσότερα

_D5421HT
Cretan Taxi Service

zoim189

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Ήταν πολύ ευγενικοί μαζί μας, πολύ εξυπηρετικοί και μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι. Επιπλέον ήταν και αρκετά οικονομικές οι τιμές τους.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, zoim189
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Αμεση και γρηγορη εξυπηρετηση! Σας ευχαριστουμε. Καθαρα και ολοκαινουργα αυτοκινητα που σε οδηγουν ανετα και με ασφαλεια στον προοροσμο σου!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Nancy M
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

Πάρα πολύ ευγενικοί και συνεπείς στη δουλειά τους...Εξαιρετικά ευχάριστοι. Εμεινα απόλυτα ικανοποιημένη!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
1  Ευχαριστούμε, _X3363TP
Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά άψογος ο Γιώργος σε όλα. Πήγαμε για μια εβδομάδα διακοπές στο Ρέθυμνο από Θεσσαλονίκη και εκτός από εξυπηρέτηση και επαγγελματισμό ( πού ούτως η άλλως τα απαιτουσαμε αυτά ) πέσαμε και σε έναν άνθρωπο με χιούμορ που έκανε τις διαδρομές μας πιο ευχάριστες. Σε ευχαριστούμε Γιώργο το λιγότερο που μπορούμε να πούμε και να κάνουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Discover445816
Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά the best Vip van...with a great driver!!! Δεν ξέρω από που να αρχίσω... από την άψογη εξυπηρέτηση του Κυρίου Γιώργου, την συνέπεια στα ραντεβού που δίναμε καθημερινά , καθώς ήμασταν 9 άτομα που απολαύσαμε τα δρομολόγια που μας εξηπυρέτησε σε όλους μας τους προορισμούς στις διακοπές μας στην Κρήτη! Άνεση στο χώρο σε πολύ ζεστό και φιλικό περιβάλλον! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα .....
Συγχαρητήρια για την επαγγελματικότητα σας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, mariamM5715BT