Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Συστήνω την Cretan Taxi Service

Χρειάστηκα τις υπηρεσίες Cretan Taxi Service πριν από μια εβδομάδα όταν είχε βλάβη το αυτοκίνητο... διαβάστε περισσότερα

stylianosa893
Εξαιρετικη

Εξαιρετικη ευγένεια, διάθεσή για εξυπηρέτηση !!! Χαμόγελο και διακριτικοτητα.. Παράδειγμα προς... διαβάστε περισσότερα

O2310UF_

Η κριτική έγινε: 26 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά άψογος ο Γιώργος σε όλα. Πήγαμε για μια εβδομάδα διακοπές στο Ρέθυμνο από Θεσσαλονίκη και εκτός από εξυπηρέτηση και επαγγελματισμό ( πού ούτως η άλλως τα απαιτουσαμε αυτά ) πέσαμε και σε έναν άνθρωπο με χιούμορ που έκανε τις διαδρομές μας πιο ευχάριστες. Σε ευχαριστούμε Γιώργο το λιγότερο που μπορούμε να πούμε και να κάνουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Discover445816
Ο/η Ευαγγελία Α, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Cretan Taxi Service, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητοί πελάτες ,

Σας ευχαριστούμε εμείς για την ευγένεια και τα θετικά σας σχόλια!
Χαιρόμαστε που περάσατε όμορφα μαζί μας!
Εις το επανειδείν!

Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά the best Vip van...with a great driver!!! Δεν ξέρω από που να αρχίσω... από την άψογη εξυπηρέτηση του Κυρίου Γιώργου, την συνέπεια στα ραντεβού που δίναμε καθημερινά , καθώς ήμασταν 9 άτομα που απολαύσαμε τα δρομολόγια που μας εξηπυρέτησε σε όλους μας τους προορισμούς στις διακοπές μας στην Κρήτη! Άνεση στο χώρο σε πολύ ζεστό και φιλικό περιβάλλον! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα .....
Συγχαρητήρια για την επαγγελματικότητα σας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, mariamM5715BT

Αγαπητή Μαρία ,
Είναι χαρά μας πραγματικά να εισπράτουμε ότι πι πελάτες μας έμειναν ικανοποιημένοι από την εταιρία μας!
Σας ευχαριστούμε για όλα και παραμένουμε στη διάθεσή σας!

Η κριτική έγινε: 14 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο Γιώργος είναι μοναδικός οδηγός με άψογη εξυπηρέτηση.Το vip van πάντα καθαρό σε όλες μας τις μετακινήσεις εντός και εκτός πόλεως!Μοναδική ξενάγηση από τον Γιώργο ο οποίος ήταν φιλικός μαζί μας...!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, michalis0511

Αγαπητέ Μιχάλη,
Σχόλια όπως τα δικά σας μας δίνουν ώθηση να συνεχίσουμε να προσπαθούμε για το καλύτερο για τους πελάτες μας!
Εκτιμούμε το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας γράφοντας μια κριτική!
Σας ευχαριστούμε!

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απο Ρεθυμνο για αεροδρομιο Ηρακλειου απιστευτη διαδρομη το vip van ειναι πανεμορφο και πολυ lux και ο οδηγος ηταν πολυ φιλικος και επικοινωνιακος

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Angel_Vard

Αγαπητέ Άγγελε,
Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και το χρόνο που μας αφιερώσατε!
Με χαρά θα σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον!

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μέσω των υπηρεσιών σας, ήρθαμε σε άμεση επαφή με τον συνδυασμο ευγένειας, τυπικοτητας και κρητικής φιλοξενίας. Εις το επανιδείν!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2018
1  Ευχαριστούμε, georgiaandr1

Αγαπητή Γιωργία,
Χαιρόμαστε που συμβάλλαμε στο να περάσετε όμορφα γνωρίζοντας την Κρήτη!
Σας ευχαριστούμε πολύ!