Ανοικτά σήμερα: 12:00 π.μ. - 11:59 μ.μ.
Αποθήκευση
Taxi Service Rethymno

Πολύ καλή εξυπηρέτηση ,μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και τις 2 φορές που το χρειαστήκαμε ,από και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2022
mariastag
Μεταφορά

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2022
883anastasia

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2022

Πολύ καλή εξυπηρέτηση ,μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και τις 2 φορές που το χρειαστήκαμε ,από και προς το αεροδρόμιο .

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, mariastag
Ο/η 60stavros, Owner του Taxi Service Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Οκτωβρίου 2022

Ευχαριστω πολυ κα Μαρια χαραμου η εξυπηρετηση σας!

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2022

Οι υπηρεσίες που έλαβα από αυτή την εταιρία ήταν εξαιρετικές. Έκλεισα ραντεβού σε ελάχιστα λεπτά on line για τη μεταφορά μου από το αεροδρόμιο των Χανίων στο Ρέθυμνο. Ο οδηγός ήταν εξαιρετικός επαγγελματίας, ευγενέστατος, με περίμενε στο αεροδρόμιο και με πολύ μεγάλη ασφάλεια με μετέφερε στο Ρέθυμνο. Συνιστώ ανεπιφύλακτα την συγκεκριμένη εταιρία.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, 883anastasia
Ο/η 60stavros, Owner του Taxi Service Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2022

Ευχαριστω πολυ Αναστασια παντα στην διαθεση σας!

Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2021

Η μεταφορά μου γινόταν σε καθημερινή βάση!!!!....Προτείνω την υπηρεσία ανεπιφύλακτα για την Ασφάλεια, τη Συνέπεια, την Εξαιρετική και Απόλυτα Ευγενική Εξυπηρέτηση, το Καθαρό Περιβάλλον!!!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, hestiag2021
Ο/η Stavros1960, Ιδιοκτήτης του Taxi Service Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Νοεμβρίου 2021

Ευχαριστω πολυ παντα στην διαθεση σας!!

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2021

Ήμασταν 5 άτομα και χρειαστήκαμε ένα βαν για να μετακινηθούμε από το αεροδρόμιο των Χανιών προς το Ρέθυμνο (με επιστροφή). Μας παρέλαβε χωρίς καμία καθυστέρηση ένα υπερπολυτελές βαν ,ολοκαίνουργιο και πεντακάθαρο . Ο οδηγός μας πρόσφερε νεράκια και μας έκανε μια μίνι "ξενάγηση" στην διαδρομή προς το Ρέθυμνο. Ήταν ένας εξαιρετικός οδηγός , ευγενέστατος και τηρώντας όλους τους υγειονομικούς κανόνες ( μάσκα, αντισηπτικό κτλ )
Επίσης , θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κ. Σταύρο ο οποίος επικοινώνησε άμεσα μαζί μας για να οργανώσουμε την μεταφορά μας . Ευγενέστατος!!!!

Σας ευχαριστούμε θερμά που κάνατε τις μετακινήσεις μας στο νησί πιο εύκολες.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _W6474HD
Ο/η Stavros1960, Ιδιοκτήτης του Taxi Service Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2021

παντα στην διαθεση σας χαρα μου να εισαστε ικανοποιημενοι,ευχαριστω

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021

Συνιστώ την υπηρεσία ανεπιφύλακτα για μεταφορά ακόμη και από νομό σε νομό. Με μετέφερε με ασφάλεια, εγκαίρως στον προορισμό μου .

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Maria G
Ο/η Stavros1960, Owner του Taxi Service Rethymno, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Αυγούστου 2021

σας ευχαριστούμε πολύ που είναι χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε
Σταυρος Σπυρος