“Ποτο,φαγητο”
Κριτική για: Barrio The Neighbourhood Cafe

Barrio The Neighbourhood Cafe
Περιγραφή: Το να φτιάξεις έναν τέλειο καφέ είναι εύκολο. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι ένα χαρμάνι καλής ποιότητας και έναν άνθρωπο που θα γνωρίζει την τέχνη της παρασκευής του. Το δύσκολο είναι να φτιάξεις ένα στέκι. Γιατί ο καφές δεν είναι απλώς ένα ρόφημα. Δεν ήταν ποτέ. Barrio σημαίνει γειτονιά. Και γειτονιά σημαίνει καλημέρα και καλησπέρα, επαφή, διάλειμμα, παρέα, φιλία, πρόσωπο. Η γειτονιά ξέρει τη ρουτίνα σου και τα χούγια σου, ξέρει πως πίνεις τον καφέ σου και ποιο είναι το αγαπημένο σου φαγητό. Εδώ δεν είσαι περαστικός. Εδώ είναι στέκι. Οι επιλογές στο Barrio δεν είναι πολλές. Είναι όσες πρέπει. Άρτια παρασκευασμένος καφές, ψαγμένο σνακ, μετρημένες επιλογές στο φαγητό, σπιτικά γλυκά, εξαιρετικές επιλογές σε κρασί και μια σειρά από twisted cocktails για αυτούς που θέλουν να τολμήσουν. Η υπογραφή του Barrio βρίσκεται σε κάθε τι που σερβίρεται, αφού όλα φτιάχνονται εδώ. Όλα έχουν μελετηθεί. Τίποτα δεν φωνάζει, τίποτα δεν είναι λίγο. Καλημέρα, λοιπόν, γειτονιά. Με χαμόγελο και αισιοδοξία.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρετηση υπεροχη ωραιο φαγητο η ατμοσφαιρα ομορφη και ευγενικο προσωπικο.Θα ηθελα να ξαναπαω………..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, Anonymous9900
Ο/η Freedom09129034365, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ/Αγαπητή Anonymous9900,
Ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο στο να γράψετε δύο λόγια για το χώρο μας. Με βάση την κριτική σας κατανοούμε ότι φύγατε πολύ ευχαριστημένος από το κατάστημά μας και δεν υπήρξε τίποτα που θα μπορούσε να χαλάσει την εμπειρία σας. Όσα αναφέρατε ως θετικά αποτελούν ύψιστη προτεραιότητα των προσπαθειών μας, για αυτό σας ευχαριστούμε που τα αναδείξατε με την κριτική σας. Ελπίζουμε να μας επισκεφτείτε ξανά με την πρώτη ευκαιρία που θα βρείτε. Καλή σας συνέχεια.

Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση! Πολλές επιλογές τόσο σε φαγητά όσο και σε ποτά! Ιδανικο για κάθε ηλικία. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Zeta_papa20

Αγαπητή Zeta_papa20,
Η απόφασή σας να μας βαθμολογήσετε με 5 αστέρια και να συνταξετε αυτήν την όμορφη κριτική μας χαροποιεί ιδιαιτέρως. Είναι πολύ σημαντικό ότι απολαύσατε όλες τις πτυχές της επίσκεψης σας και ότι μας συστήνετε. Ελπίζουμε να επιστρέψετε σύντομα στο χώρο μας. Σας ευχόμαστε τα καλύτερα.

Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2022

Μαγαζί για κάθε ώρα! Ξεκινάς με πρωινό, συνεχίζεις με καφέ και κλείνεις με κρασί και φαγητό ή και μπύρα αν προτιμάς! Δοκιμάστε την κουζίνα τους και τα γλυκά τους!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, nikoleuth

Αγαπητέ/Αγαπητή nikoleuth,
Ευχαριστούμε πάρα πολύ που επιλέξατε να βαθμολογήσετε την επίσκεψη σας με 5 αστέρια. Η κριτική που συντάξατε μας χαροποιεί ιδιαιτέρως. Είναι πολύ σημαντικό το γεγονός ότι βρήκατε τι χώρο μας ιδανικό για όλες τις ώρες, γιατί προσπαθούμε να παρέχουμε ένα περιβάλλον που να ικανοποιεί όλες τις προτιμήσεις και εσείς πιάσατε τον παλμό του καταστήματος μας. Σας περιμένουμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία. Σας ευχόμαστε τα καλύτερα.

Η κριτική γράφτηκε 8 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει να το επισκεφτείτε, άφθονη ποικιλία στο φαγητό! Πολύ όμορφο περιβάλλον και πολυ καθαρός χώρος

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, despoinap710
Ο/η Freedom09129034365, Owner του Barrio The Neighbourhood Cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητή despoinap710,
Το σχόλιό σας μας έφτιαξε πραγματικά τη μέρα. Όταν όλα έρχονται και δένουν τόσο όμορφα, αποκτούμε κι εμείς τη θέληση να συνεχίσουμε να προσπαθούμε για τη βελτίωση μας. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που θεωρείτε το χώρο μας "εξαιρετικό" και που εκπληρωσαμε όλες τις επιθυμίες σας. Ελπίζουμε σε μία νέα σας επίσκεψη. Να έχετε έναν όμορφο χειμώνα.

Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίος καφές και φαγητό,αξιζει να το επισκεφτείς με την παρέα σου καθώς παρέχει και πολλα επιτραπέζια για ψυχαγωγία

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Rafaelasp98

Αγαπητή Rafaelasp98,
Ευχαριστούμε πάρα πολύ που αφιερώσατε λίγο χρόνο στη βαθμολόγηση του χώρου μας. Τα 5 αστέρια που επιλέξατε μας κάνουν πολύ χαρούμενους, αλλά ακόμα περισσότερο μας χαροποιουν τα σχόλιά σας. Είναι πολύ σημαντικό ότι απολαύσατε την επίσκεψη σας στο κατάστημα μας και ότι είχατε μία θετική εμπειρία. Η κριτική σας μας δείχνει ότι βαδίζουμε στο σωστό μονοπάτι και είμαστε ευτυχισμένοι που μπορούμε να το κάνουμε με επισκέπτες σαν εσάς. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα στο χώρο μας ξανά. Σας ευχόμαστε τα καλύτερα !

Barrio The Neighbourhood Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Barrio The Neighbourhood Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!