“Εξαιρετικοο.!!”
Κριτική για: Το γλυκό μου

Το γλυκό μου
Περιγραφή: Ένα καινούργιο και μοντέρνο καφέ ζαχαροπλαστείο στην πόλη!Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία σε γλυκά,διάφορες γεύσεις παγωτού και πολλούς άλλους γλυκούς πειρασμούς,καφέ,σφολιάτες και μπαγκέτες.
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχα γλυκα κ πολυ εξυπηρετικο προσωπικο.! Ο πιο γλυκος προορισμος οταν θελεις κατι γλυκο αλλα κ καφε.!

Ευχαριστούμε, Christine S

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

πολύ όμορφος χώρος πολύ καλό το σερβίρισμα αρκετά ευγενικό το προσωπικό πολύ καθαρός και ο χώρος!!..

Ευχαριστούμε, posto76
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017

Πολύ καλή επιλογή για γλυκό στο Ρέθυμνο. Καλά υλικά, φρέσκα γλυκά, μικρός και γουστόζικος χώρος στο κέντρο της πόλης, ειδικά αν περπατάτε από ή προς τα ΚΤΕΛ. Δοκιμάσαμε ωραία ξινούτσικη (έτσι μας αρέσει!) λεμονόπιτα και πάστες αμυγδάλου...επίσης τιμήστε βουτηματάκια και κέϊκ για πρωινό!

Ευχαριστούμε, Aetherovamon
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2016

Ευχάριστο περιβάλλον με μεγάλη ποικιλία! Πρωτότυπα και γευστικά γλυκά καθώς και χειροποίητο παγωτό!! Φρέσκοι χυμοί, εξαιρετικής ποιότητας καφές και όλα όσα απαρτίζουν ένα πλούσιο πρωινό!

1  Ευχαριστούμε, Travel449587
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουνίου 2015

Ιδανικό για όσους αγαπάνε τα γλυκά και τον καλό και ποιοτικό καφέ,μην παραλείψετε να δοκιμάσετε το καταπληκτικό χειροποίητο παγωτό!!!

• Ατμόσφαιρα
1  Ευχαριστούμε, Afrodite K

Το γλυκό μου: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Το γλυκό μου: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!