Tripadvisor

Mojo Burgers
Κουζίνες: Αμερικανική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον

Το μπεργκερ στο Mojo δεν ειναι απλα εξαιρετικο αλλα το καλυτερο στην Κρητη.Εχω φαει σε ολα τα μπεργκεραδικα στην Κρητη μπεργκερ και το Mojo κανει το καλυτερο και γευστικα αλλα και ποιοτικα και με μεγαλη διαφορα απο τα υπολοιπα.Ειναι το κατι αλλο και το καταλαβαινεις απο την πρωτη δαγκωνια.Ειχαμε συζητηση για αυτην την συγκριση με τον γιο μου,που πηγαμε μαζι στο Mojo,και εχει την ηδια γνωμη με μενα και αυτος συν οτι εχει φαει σε περισσοτερα μερη μπεργκερ απο εμενα και παντα σχολιαζει το ποσο πολυ του αρεσει.Οποιος δεν εχει φαει απο το Mojo απλα χανει!

Ευχαριστούμε, Iωάννα Μ

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2020

Ειναι το καλυτερο εστιατοριο στην κρητη,κατα την γνωμη μου,αν το θεωρησουμε φαστ φουντ.Οτι και να σου σερβιρουν ειναι φρεσκο και το καταλαβαινεις.Ειναι τεραστια η διαφορα ποιοτητας σε σχεση με τα υπολοιπα φαστφουνταδικα στην Κρητη.Σιγουρα οποιος δεν εχει φαει απο το Mojo burgers πρεπει να φαει!

1  Ευχαριστούμε, Pantelis Z
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020

Πήγαμε με τον αδερφό μου που ήρθε( από Ιταλία )Για διακοπές Και τον πήγα στο mojo για μπέργκερ.Πραγμστικσ έγλειψε τα δάκτυλα του και παράγγειλε και δεύτερο! Εγώ πήρα ένα κοτοπουλακι(Miami beach λεγοταν) έτσι για αλλαγή και ήταν τέλειο!

1  Ευχαριστούμε, Panagiwta L
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2019

Παράγγειλα με την κοπέλα μου στο σπίτι τις προάλλες διανομή και ομολογώ ο ψηστης ξέρει πολύ καλα την δουλειά του! ρώτησα αν γίνεται να πάρω τα μπεργκερ μου μέτρια στο ψήσιμο και μου είπαν σαφώς..απλά συνήθως τα μπεργκερ στην Ελλάδα τα στεγνώνουν λιγάκι γιατί δεν έχουμε μάθει να τα τρώμε όπως τρώγονται κανονικά ως γνώστης της ψησταριας δεν περίμενα να είναι τοσο Καλό το απολεσμα! Μπράβο,τελειο και ζουμερο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Toni_dik
Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2019

Έχω παει αρκετές φορές στο Μojo burgers και έχω να πω ότι σερβίρουν αυθεντικό αμερικανικό μπέργκερ αλλά με ντόπια υλικά(φανταστείτε δηλαδή τι επίπεδο είναι αυτό που σερβιρουν).Είναι μακράν ο καλύτερος μοσχαρίσιος κιμάς που έχω φάει στην καριέρα μου σαν γευσιγνωστης!Συγχαρητήρια!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Panagiwta L

Mojo Burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Mojo Burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!