ElenaKaragianni
Αθήνα, Ελλάδα

Υπέροχο

Κριτική για: Avli Lounge Apartments
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 11 Ιουν 2022μέσω κινητής συσκευής
Υπέροχο μπλε δωμάτιο. Υπέροχη εξυπηρέτηση, καθαριότητα,διακόσμηση με προσεγμένα υλικά. Φοβερό μπάνιο κ τζακούζι. Πρωινό με τοπικές γεύσεις. Πολυ ομορφο roof garden πανω από τους ηχους της πόλης. Ευγενικο και πρόθυμο προσωπικο Το προτείνω ανεπιφύλακτα.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
158 €
Πισίνα
Παραλιακό
Ρέθυμνο: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2022

Ένα αξέχαστο ταξίδι!! Από που να ξεκινήσω? Ευχαριστούμε πρώτα θερμά τον Στέλιο που μας φιλοξένησε στο πάρα πολύ όμορφο ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις του και τις μικρές εκπλήξεις για μας. Φτάσαμε με πολύ άσχημο καιρό αλλά το ρακί συν το μεζέ μας άφησε να το ξεχάσουμε γρήγορα.
Το δωμάτιο/μπάνιο μεγάλο και άνετο με πολύ μεράκι φτιαγμένα. Δεν έλειψε τίποτα.
Δεύτερο θέλω να πω και ένα μεγάλο ευχαριστώ τον Νίκο από την υποδοχή που μας έδωσε της πληροφορίες για που να πάμε. Ήταν πολύ φιλικός.
Και τρίτο ευχαριστώ σε όλο το προσωπικό από το Raki Ba Raki & Enoteca (και δεν ήταν λίγα τα άτομα που μας πρόσεχαν). Τα φαγητά, τα ποτά στην ταβέρνα/μπαρ αλλά και το πρωϊνό ξεχώρισαν.
Επειδή δουλεύω και εγώ στον τουρισμό μπορώ να πω ένα μεγάλο μπράβο στο Ξενοδοχείο “Avli Lounge Apartments” και τους συνέταιρους. Αν έχουμε την ευκαιρία, σίγουρα θα ξανά έρθουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Guide314455
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Μείναμε στην πορτοκαλί σουίτα. Αψεγάδιαστη. Της λείπει βέβαια η θέα, αλλά ... ποιος νοιάζεται. Το ευρύχωρο μαρμάρινο μπάνιο με το τζακούζι ήταν το ωραιότερο μπάνιο που έχω συναντήσει ποτέ σε ξενοδοχείο.
Το πρωινό, παροιμιώδες. Χορταστικό και με κρητικό χαρακτήρα. Η εξυπηρέτηση του προσωπικού άψογη.
Θα ξανάρθουμε ....

• Ποιότητα
2  Ευχαριστούμε, Nikolaos P
Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2019

Ενα πραγματικα ξεχωριστο μερος στο κεντρο της πολης με πολυ ξεχωριστη διακοσμηση. Δωματια εξαιρετικα και καθαρα,προσωπικο ευγενεστατο και εξυπηρετικο. Σιγουρα κορυφαια επιλογη για διαμονη στην πολυ του Ρεθυμνου.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, John S
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2019

Αψογο φαγητο, τελεια φιλοξενεια, υπεροχη ατμοσφαιρα και πολυ ομορφη θεα απο την ταρατσα. Το προσωπικο παρα πολυ εξυπηρετικο. Η καθαριοτητα στο μεγιστο. Κοντα στο κεντρο της πολης και συνισταται σε καθε ειδους παρεα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, Τζον Τ
Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2019

Ένα υπέροχο δωμάτιο - σουίτα σε ένα ιδιαίτερα προσεγμένο ξενοδοχείο, μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια! Υπέροχη διαμονή υψηλών προδιαγραφών! Μας έκαναν δωρεάν αναβάθμιση δωματίου και καθώς το εστιατόριο ήταν κλειστό για ανακαίνιση, μας προσφέρθηκε το πρωινό στο δωμάτιο, με φρέσκα και χειροποίητα προϊόντα! Συστήνεται ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, eleftheria n