“Το φαγητό είναι μεγάλη υπόθεση Και το όνομα του Day Night”
Κριτική για: Εστιατόριο Day Night

Εστιατόριο Day Night
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περπατούσα στην παραλία και μου τράβηξε την προσοχή ένας πίνακας με χαρτονομίσματα με προσέγγισε ο σερβιτόρος και με πάρα πολύ ωραίο τρόπο με έπεισε να κάτσω στο μαγαζί θεωρώ ότι ήταν η καλύτερη στιγμή πήρα χταπόδι σχάρας και ένα καραφάκι ούζο ήταν πατάτες σαλάτα και ήταν όλα υπέροχα.....

Ευχαριστούμε, 359dkn
Ο/η _T5490YH, Ιδιοκτήτης του Εστιατόριο Day Night, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2020

Eιλικρινα ευχαριστουμε πολυ για τα τοσα ομορφα σας λογια,ελπιζουμε να σας ξαναδουμε συντομα!!!Να ειστε καλα!

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ενα όμορφο μαγαζί στο κέντρο της παραλίας το φαγητό ήταν πολύ καλο και το σέρβις γρήγορο.Το προσωπικό φιλικό και ευγενικό,μας κέρασαν και ρακί με φρούτο στο τέλος.Αξιζει μια επίσκεψη.

Ευχαριστούμε, marinokostasgmailcom

Αγαπητε πελατη ευχαριστουμε που μας επιλεξατε για φαγητο.Ελπιζουμε να σας ξαναδουμε στο μελλον συντομα!

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο σέρβις χαμογελαστό προσωπικό.Το φαγητό ήταν νόστιμο και παρόλο που βρίσκεται σε τουριστική τοποθεσία οι τιμές είναι προσιτές

Ευχαριστούμε, neridonap

Αγαπητε πελατη σας ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια και τη παρουσια σας στο εστιατοριο μας.Να ειστε καλα!

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2019

Με την οικογένεια μου επιλέξαμε αυτο το εστιατόριο για βραδινό. Πηραμε χταποδι στη σχάρα,καλαμάρι τηγανητό,μαρίδα και μακαρονια μάρμαρα. Τα φαγητά νοστιμότατα και το σέρβις αρκετά καλό. Μετα τις 10μιση αλλαζει λιγο στυλ γίνεται πιο τύπου μπαρ κατι που στους γονείς μου δεν πολυαρεσε αλλα εγω δεν είχα πρόβλημα. Θα το ξαναεπελεγα σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, SophiaA830
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2019

Αν και τουριστικό μαγαζι οι τιμές ηταν προσιτές και η ποιότητα ηταν πολυ καλη.Η τσιπούρα και το λαυράκι που πήραμε ηταν φρέσκα απο τη βιτρινα,τα οποία μας τα σέρβιραν με πολυ ωραια λαχανικα σχάρας.Αξιζει να το επισκεφθεί κανεις

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, liaapana
Ο/η ΒΑΛΑ Α, Ιδιοκτήτης του Εστιατόριο Day Night, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ πελάτη,σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο κατάστημα μας.!

Εστιατόριο Day Night: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Εστιατόριο Day Night: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!