Tripadvisor

Κουζίνες: Θαλασσινά
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικο φαγητό φανταστική θέα και διακόσμηση ευγενεστατο πρωσοπικο !!! Α και μην ξεχάσω τον πανέμορφο γατο στην υποδοχηπου για όσους αγαπάμε τα ζωάκια ένα υπέροχο θέαμα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Kyriaki1974

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2020

Το μαγαζί το έβλεπα όταν περνούσα από Ρέθυμνο πάντα γεμάτο.. Σίγουρη ένδειξη για καλοφαγάδες... Πραγματικά πέρυσι το Πάσχα το επισκέφτηκα με και έκτοτε πάντα σε κάθε ταξίδι μας θα περάσουμε να φαμε τις νοστιμιές του! Ο ιδιοκτήτης και οι συνεργάτες του ευγενεστατοι και τα πιάτα του όλα τελεια(το ριζότο θαλασσινών είναι ένα πιάτο που πρέπει οπωσδήποτε να το δοκιμάσετε...
Σε μια τέλεια τοποθεσία ένα τέλειο μαγαζί... Μπράβο!!

Ευχαριστούμε, Elenitsouk
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2019

Αφού διαβάσαμε τον κατάλογο με μεγάλη προσοχή και αποφασίσαμε τι θα παραγγείλουμε, ο σερβιτόρος που ήρθε για την παραγγελία μας ανακοίνωσε οτι ο συγκεκριμένος κατάλογος δεν ισχύει !!!!! Συγκεκριμένα, δεν είχε τίποτα από αυτά που θέλαμε. Μας είπε οτι έχουν χειμερινό και καλοκαιρινό μενού και οτι δεν αλλάζουν καταλόγους επειδή κοστίζει 50 ευρώ έκαστος !!!!!!!!!!!!!!!!!! Εννοείτε οτι μείναμε παγωτό όλοι μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, NIKOS-HERAKLIO68
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2019

Απιθανο φαγητο, φανταστικο και γρηγορο σερβις. Δοκιμασαμε διαφορα πιατα απο ορεκτικα, σαλατες, ψαρικα κ μειναμε απολυτως ευχαριστημενοι. Ο ιδιοκτητης κ οι εργαζομενοι ειναι ευγενεστατοι, εξυπηρετικοτατοι κ το σερβις ειναι αρκετα γρηγορο, παρολο που το μαγαζι ηταν γεματο. Επισης, βρισκεται σε μια πολυ ομορφη τοποθεσια πραγματικα πανω στη θαλασσα. Το συνστουμε ανεπιφυλακτα κ σε επομενη επισκεψη μας στην πολη, θα δειπνησουμε εκει σιγουρα.

1  Ευχαριστούμε, Nikos V
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2019

Εξαιρετικό φαγητό και άψογο σέρβις! Όλα ήταν τέλεια!! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα! Ίσως το καλύτερο στο Ρέθυμνο!

Ευχαριστούμε, Κάτια Ψ

Restaurant Taverna Galera: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Restaurant Taverna Galera: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!