“Διανομη”
Κριτική για: Κανδαυλος

Κανδαυλος

Επισκεφθήκαμε το κατάστημα πριν το lockdown, εξαιρετικό φαγητό, καθαρός χώρος, προσωπικό πρόθυμο και εξυπηρετικό. Το συστήνω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 973giannist

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020

Πήγαμε με τον άντρα μου φέτος τον Ιούλιο να φάμε και εγώ παρήγγειλα μοσχαρίσια μπιφτέκια τα οποία αφενός μύριζαν και αφετέρου ήταν καμμένα. Όταν φωνάξαμε τον σερβιτόρο να του το πούμε και να μας φέρει κάτι άλλο γιατί αυτό το πιάτο δεν μπορούσες να το φας ο σερβιτόρος με ρωτούσε αν είμαι σίγουρη ότι μυρίζει και αρνήθηκε να πάρει το πιάτο πίσω. Μου έφερε ένα χοιρινό σουβλάκι...Το κορυφαίο ότι στον λογαριασμό είχε χρεωθεί το πιάτο το οποίο δεν έφαγα και μου έκαναν δώρο το χοιρινό σουβλάκι.... Απαράδεκτο...... πουθενά δεν χρεώνεται φαγητό το οποίο δεν τρώγεται και όχι από μεριάς υπαιτιότητας του πελάτη.....
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, Herakleion2020
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

Στο κεντρο του ρεθυμνου με μεγαλη ποικιλια σε κρεατα και πολυ καλες τιμες .
Ευγενικο προσωπικο σε ενα ωραιο χωρο με θεα το ρεθυμνο.

2  Ευχαριστούμε, IosifPapadosifos
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2020

Βρήκαμε ψημένη κατσαρίδα μέσα στο φαγητό. Μας φέρθηκαν με αγένεια και μας χρέωσαν κανονικά. Δεν ξαναπάω

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, zoevant
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ειμασταν παρεα 9 ατομα.Κάτσαμε και παραγγείλαμε ποικιλίες..όλα καλά.. μετά πήραμε άλλη μια ποικιλία συμπλήρωμα και είχε μέσα μια κατσαρίδα. Ντροπή και αίσχος.και μας χρέωσαν κανονικά το γεύμα απλά αφαιρώντας την ποικιλία με την κατσαρίδα από τον λογαριασμό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
5  Ευχαριστούμε, 816stamatisk

Κανδαυλος : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Κανδαυλος : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα