29 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Hotels.com381 $
Priceline364 $
Hurb387 $
Η κριτική έγινε: 6 Μαΐου 2022

Από πού να ξεκινήσω δεν ξέρω !
Η τοποθεσία του μαγική ! Τεράστια πισίνα, ιδιωτική παραλία με γαλάζια νερά (ότι και να επιλέξεις το resort σου παρέχει πετσέτες και για τα δύο) , το δωμάτιο που κλείσαμε ήταν μαγικό , πεντακάθαρο, πολύ μεγάλο μπάνιο , φρούτα για καλωσόρισμα, το κρεβάτι αααχχχ το κρεβάτι πρέπει να με κατάπιε. Εξαιρετικό πρωινό με μπουφέ που δεν χορταινει το μάτι γιατι η ποικιλία είναι τεράστια αλλά σίγουρα χορταίνεις εσύ ! Εξαιρετικό και το φαγητό που δοκιμάσαμε.
Το πρόσωπικο ; Δεν έχω λόγια. Άψογοι όλοι !!!!!
Μας παρείχαν τα πάντα,ακόμα και κάτι ιδιαίτερο που ζητήσαμε δεν μας χάλασαν χατήρι !
Ένιωθα λες και βρίσκομαι στο Μπαλί!
Κάντε δώρο στον εαυτό σας και πηγαίνετε εκεί ! Το αξίζετε!
Θα ξαναέρθουμε σίγουρα και σύντομα !!!
Το resort της καρδιάς μας είναι αυτό !
Σας ευχαριστούμε για όλα !

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, B3548NLpennyp
Ο/η Maria Mathioudaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Creta Palace Grecotel Luxury Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαΐου 2022

Αγαπητή Peny P,
Είναι μεγάλη η χαρά μας να διαβάζουμε τόσο όμορφα λόγια μετά τη διαμονή σας σχετικά με το ξενοδοχείο μας, το προσωπικό μας, το φαγητό και τη καθαριότητα μας. Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ και ευχόμαστε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας για μια ακόμα εξαιρετική διαμονή. Εις το επανιδείν!

Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα! Εξαιρετική επιλογή...το ξενοδοχείο ονειρικό δε χορταίνεις τους μαγικους εξωτερικούς χωρους, τεράστια πισίνα κ απέραντη ιδιωτική παραλία.. το δωμάτιο πεντακάθαρο με τρομερό στρώμα που δε θες να σηκωθεις, οτι κ να πω είναι λίγο...το προσωπικό, το φαγητό, η εξυπηρέτηση ήταν όλα τέλεια. Θα ξαναέρθω σίγουρα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Κάτσετε όσες περισσότερες μέρες μπορείτε!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Nicole D

Αγαπητή Nicole D,
Ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που πήρατε να μοιραστείτε την εξαιρετική εμπειρία διαμονής σας κοντά μας. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο.

Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2021

Σπουδαίο φαγητό ,φιλόξενο φιλικό προσωπικό και όμορφο περιβάλλον έκαναν μιά υπέροχη βραδιά που πραγματικά απογειώθηκε όταν άρχισαν να παίζουν ζωντανή μουσική το Marmitas band δίπλα στην πισίνα!!
Περάσαμε αξέχαστα και ανυπομονούμε να το επαναλάβουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
5  Ευχαριστούμε, filizi10
Ο/η Maria Mathioudaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Creta Palace Grecotel Luxury Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Δεκεμβρίου 2021

Αγαπητέ George C,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τα καλά σας λόγια, σχετικά με το σπουδαίο φαγητό, τη ζωντανή μουσική του Marmitas band, το γενικότερα όμορφο περιβάλλον και φυσικά το φιλόξενο και φιλικό προσωπικό του ξενοδοχείου μας. Αυτή είναι η επιβράβευση μας και με μεγάλη χαρά θα σας περιμένουμε ξανά την επόμενη σεζόν. Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο.

Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό ξενοδοχείο, ωραίοι καθαροί χώροι, δωμάτιο υψηλών προδιαγραφών, τρομερές διακοπές με παιδιά. Φαγητό πάρα πολύ καλό , η θάλασσα και οι πισίνες ότι καλύτερο για να περάσουμε τη μέρα μας. Το προσωπικό από τους προϊσταμένους- υπεύθυνους κρατήσεων μέχρι τα κορίτσια στην grecoland, τους σερβιτόρους, τις καθαρίστριες, όλοι με το χαμόγελο στα χείλη και πραγματική ευγένεια και διάθεση να μας εξυπηρετήσουν. Πολλά μπράβο, συνεχείστε έτσι!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, drosoulitis84
Ο/η Maria Mathioudaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Creta Palace Grecotel Luxury Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ Michael V,
Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα θετικά σας σχόλια στο Tripadvisor σχετικά με τη διαμονή σας στο Creta Palace και πιο συγκεκριμένα για το φαγητό μας, τη καθαριότητα και το προσωπικό μας. Χαιρόμαστε πάρα πολύ που απολαύσατε τις διακοπές σας με την οικογένεια σας και με μεγάλη χαρά θα περιμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό προσωπικο, ευγενέστατο, με (πραγματικό) χαμόγελο, και άμεση καλυψη των αναγκών των ενοίκων. Το δωμάτιο εξαιρετικό με θέα στη θάλασσα. Η καθαριότητα άψογη, οι εγλκαταστασεις εκπληκτικές. Πλούσιο πρωινό, ενω τα δύο flagship restaurants (Barbarosa και Golden Dragon) πρόσφεραν κορυφαία ποιότητα και εξυπηρέτηση. Overall, value-for-money αξίζει με το παραπάνω να το επισκεφθεί κάποιος.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, PeKaDiGi
Ο/η Maria Mathioudaki, Εξυπηρέτηση πελατών/Υποδοχή του Creta Palace Grecotel Luxury Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ κύριε Periklis DN,
Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια και ειδικά για την αναφορά σας στο εξαιρετικό μας προσωπικό, το φαγητό αλλά και την άψογη καθαριότητα. Για εμάς στη Grecotel είναι πολύ σημαντικό οι φιλοξενούμενοι μας να απολαμβάνουν τη διαμονή τους και να επιστρέφουν με μοναδικές αναμνήσεις νιώθοντας ότι πραγματικά άξιζε. Με χαρά θα περιμένουμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο κοντινό μέλλον.