“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ”
Κριτική για: Living Room All Day Coffee Food Bar

Living Room All Day Coffee Food Bar
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Περιγραφή: Το LIVINGROOM Lounge Cafe βρίσκεται στην παραλιακή λεωφόρο του Ρεθύμνου, πλησίον της πλατείας του Άγνωστου Στρατιώτη και λειτουργεί καθ’ όλη την διάρκεια του χρόνου. Από τις 9 το πρωί, έχετε την δυνατότητα να απολαύσετε μια ποικιλία καφέδων, ροφημάτων και φρέσκων χυμών, καθώς και να γευτείτε τα μοναδικά γλύκα και εδέσματα, τα οποία παράγονται σε καθημερινή βάση, στον χώρο μας! Αποτελεί επίσης, την ιδανική επιλογή, για τη μεσημεριανή ανάπαυλα, καθώς προσφέρει μια πληθώρα επιλογών από snack, finger food, ποικιλίες, σαλάτες και κρύα πιάτα, ενώ πάντοτε έχετε την ευκαιρία να δοκιμάσετε μια από τις προτάσεις του Chef. Αφού θαυμάσετε το ειδυλλιακό ηλιοβασίλεμα, πίσω από το Ενετικό λιμάνι, οι ρυθμοί ανεβαίνουν, με τις εκλεπτυσμένες επιλογές των resident DJs από την διεθνή μουσική σκηνή. Οι τολμηροί πειραματιστείτε με τις δημιουργίες cocktail των καταξιωμένων Bartenders, ενώ οι πιο κλασσικοί απολαύστε το ποτό σας ή ταξιδέψτε στο μαγικό κόσμο του κρασιού, με μια από τις καλύτερες εγχώριες και διεθνείς ετικέτες. Όποια και αν είναι η επιλογή σας, ένα είναι βέβαιο: LIVINGROOM…Never Ending Story!!!
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Πολυ ωραιο περιβαλλον το προσωπικο εξαιρετικο μου εκανε ιδιαιτερη εντυπωση το ποσο ευγενικα παιδια ειναι ολοι .Γρηγορο σερβις.Μειναμε για λιγες μερες στο Ρεθυμνο κι εγινε το καθημερινο στέκι μας.

Ευχαριστούμε, Navigate775001
Ο/η GeneralAdministrator, Γενικός Διευθυντής του Living Room All Day Coffee Food Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Χαρά,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επισκεφθήκατε το χώρο μας και για την υπέροχη κριτική σας. Να είστε σίγουρη ότι προσπαθούμε να κάνουμε τα πάντα ώστε η ποιότητα των προσφερόμενων προϊόντων και υπηρεσιών του Livingroom Lounge Café να είναι πάντοτε στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο. Ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2020

Τραγικο Service. Άνθρωποι που νομίζουν οτι τους χρωστας απλα επειδη γραφει το μπλουζακι τους την επωνυμία του μαγαζιου.
Με χτύπησε με τον αγκωνα στο κεφαλι καο δεν ειπαν ουτε συγγνωμη.αθλιοι ερασιτεχνες ........................

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, KasiaBit
Ο/η GeneralAdministrator, General Manager του Living Room All Day Coffee Food Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Φεβρουαρίου 2020

Αξιότιμη Κασσιανή, σας ευχαριστούμε θερμά που μπήκατε στον κόπο να γράψετε κριτική για το χώρο μας. Κάνουμε τα πάντα ώστε η ποιότητα των προσφερόμενων προϊόντων μας και το προσωπικό του Livingroom να είναι πάντοτε στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο. Ειλικρινά λυπούμαστε για την κακή εμπειρία που είχατε στο χώρο μας και να είστε σίγουρη ότι θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας για να το διορθώσουμε. Αναφορικά με το εν λόγω περιστατικό, σας ζητάμε ειλικρινά συγγνώμη, ωστόσο θα επιθυμούσαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι πρόκειται για μια άτυχη στιγμή, η οποία ωστόσο δεν θα έπρεπε να σταθεί αφορμή για αφοριστικούς και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για το προσωπικό και την επιχείρηση, καθώς η δεκαεπτάχρονη παρουσία μας στο χώρο, μονάχα ερασιτεχνική που δεν είναι. Ευχόμαστε σύντομα να σας έχουμε και πάλι κοντά μας. Με εκτίμηση Η ομάδα του Livingroom

Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2019

Μεγάλη πικοιλία αλλά τσιμπημένες τιμές. Το εσωτερικό του μοναδικό στο Ρέθυμνο !!! Η επολογή της μουσικής τίποτα το ιδιαίτερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, NIKOS-HERAKLIO68
Ο/η IoannisPapoutsakis, General Manager του Living Room All Day Coffee Food Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ Νίκο,
Σας ευχαριστούμε θερμά που επισκεφθήκατε το χώρο μας και για την υπέροχη κριτική σας. Να είστε σίγουρος ότι προσπαθούμε να κάνουμε τα πάντα ώστε η ποιότητα των προσφερόμενων προϊόντων και υπηρεσιών του Livingroom Lounge Cafe να είναι πάντοτε στο υψηλότερο δυνατό επίπεδο. Ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά σύντομα κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 6 Νοεμβρίου 2019

Σε πολύ καλό σημείο με πολλές επιλογές για καφέ, ποτό και φαγητό.. ωραία ατμόσφαιρα, αναπαυτικά καθίσματα και διακόσμηση.. ένα μικρό θέμα με το χαρμάνι του καφέ (freddo espresso.. 3,30€ η τιμή) που είναι λίγο αδύναμο, αλλά αυτά είναι γούστα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
6  Ευχαριστούμε, 527yannisk

Αγαπητέ επισκέπτη,

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άριστο προσωπικό από τους σερβιτόρους έως τα άτομα στην υποδοχή όπου είναι απόλυτα γνώστες που αντικειμένου που πουλάει το μαγαζί.
Το κατάστημα σερβίρει καφέ, ποτό με πολύ ωραία μουσική.
Την μαργαρίτα δεν την σερβίρει με τριμμένο πάγο όπως όφειλε και όταν έκανα την παρατήρηση στον υπεύθυνο πριν προβάλω να του πω κάτι μου αιτοιολόγισε ότι ο μπάρμαν προτιμά χωρίς τριμμένο πάγο για να μην νερόνει.
Την επόμενη ή την πρώτη φορά που θα επισκεφτείτε το μαγαζί αυτό να τους πείτε πως ακριβώς πίνετε το ποτό σας. ;-)

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Chris C
Ο/η IoannisPapoutsakis, General Manager του Living Room All Day Coffee Food Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Chris,
Η ομάδα του Livingroom

Living Room All Day Coffee Food Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Living Room All Day Coffee Food Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!