“Ακόμα καλύτερη εμπειρία με πλήρως ανανεωμένο μενού!!!”
Κριτική για: Diporto

Diporto
Περιγραφή: ε έναν φιλόξενο και παραδοσιακο χώρο το εστιατόριο Διπορτο σας περιμένει από το πρωί να σας εξυπηρετήσει με καφέ και σφολιάτες,χειροποίητα κρουασάν και σάντουιτς,από τις 12 και μετα μπορείτε να δοκιμάζεται την κουζίνα μας που ειδικεύεται στο μπάρμπεκιου ,με όλα τα κρέατα απο ντόπιους παραγωγούς φρέσκα και καθημερινα ετοιμάζονται στο μαγαζί. Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε και τις φρέσκιες σαλάτες μας ,
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2015

Επισκέφθηκα και πάλι την ταβέρνα "Δίπορτο" την Παρασκευή 10 Ιουλίου... Όπως και στην τελευταία μου επίσκεψη όλα ήταν εξαιρετικά, άψογη και φιλόξενη εξυπηρέτηση, με ανανεωμένο μενού!!! Τι να να δοκιμάσει κανείς!!! Όλα τα νέα πιάτα που δοκίμασα ήταν εξαίρετα, το ταλαγάνι (είδος τυριού) με ψητά λαχανικά, η σαλάτα με τις φακές και το χταπόδι, όπως επίσης και το άκρως πρωτότυπο και καλοκαιρινό ριζότο με φέτα και καρπούζι!!! Χωρίς δεύτερη σκέψη θα ξαναπάω, καθώς δε μπόρεσα να τα δοκιμάσω όλα!!

Ευχαριστούμε, despoinoulita

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2015

Ταβέρνα Δίπορτο!!!
Ενα εξαιρετικό περιβάλλον, που σε παραπέμπει σε άλλες όμορφες εποχές!!!
Όσο για το φαγητό, δεν ξέρεις τι να διαλέξεις!!

Ευχαριστούμε, Johnnie_Ramoutsakis
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2014

Πήγαμε στο "Δίπορτο" την προηγούμενη εβδομάδα με την παρέα μου και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι....Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο, μεγάλες μερίδες, ο χώρος αν και στο πιο κεντρικό "πἐρασμα" του Ρεθύμνου, ήσυχο και δροσερό... Αξίζει να δοκιμάσετε την ομώνυμη σαλάτα του μαγαζιού και φιλετάκια κοτόπουλου με μανιτάρια. Οι τιμές προσιτές και προσαρμοσμένες στα δεδομένα της εποχής. Σίγουρα θα κανονίσουμε να πάμε ξανά το συντομότερο δυνατόν.

Ευχαριστούμε, giansid
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2014

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο εστιατόριο με τον σύζυγο μου πριν λίγες μέρες και το μόνο που εχω να πω είναι πως ήταν αντάξιο των προσδοκιών μας.Βρίσκεται στο κέντρο της πόλης σε μια ιδανική τοποθεσία, η ατμόσφαιρα ειναι όμορφη και παραδοσιακή, τα φαγητά είναι εξαιρετικά και οι μερίδες τεράστιες. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και η εξυπηρέτηση άψογη. Με λίγα λόγια θα το πρότεινα σε όλους!

Ευχαριστούμε, MARY M
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2014

Ταβέρνα Δίπορτο!!!Εξαιρετικό περιβάλλον, που σε παραπέμπει σε άλλες όμορφες εποχές!!!Όσο για το φαγητό, δεν ξέρεις τι να διαλέξεις!!Υπέροχα πιάτα φτιαγμένα με εκλεκτής ποιότητας προϊόντα, που ανυπομονείς να γευτείς ξανά και ξανά!Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν ένα αξέχαστο δείπνο στην καρδιά της παλιάς πόλης του Ρεθύμνου!

1  Ευχαριστούμε, Ioanna M

Diporto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Diporto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!