“Totally WORTH iT!!!”

Κουζίνες: Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2021

ετυχε να βρεθουμε στα στενα της παλιας πολης και το επιλεξαμε για να πιουμε ενα κοκτειλ το μεσημερι και να τσιμπησουμε κατι.
Το φαγητο ηταν εξαιρετικο , οπως επισης και τα κοκτειλ που δοκιμασαμε!
μπραβο! σιγουρα θα το προτιμησουμε ξανα.!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, marilenam919

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία καφετέρια φοβερό μενού αλλά μην πάτε πρωινές ώρες! Επικρατει ένα πανδαιμονιο φορτωματος και προμηθευτές μπαινοβγαζουν κασόνια μπυρες μπροστα και ανάμεσα απο τα τραπεζια.. Χαμος! Πέρα από αυτό θα έβαζα σίγουρα 5 αστέρια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, U T
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2019

Το service οι κοπέλες πολύ ευγενικές και καλές. Πολύ ωραίο σημείο για καφέ. Ο καφές δεν ήταν καθόλου καλός για κεντρικη καφετερια(βέβαια θέμα γούστου και γεύσης).

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Moustace
Ο/η vasolanaki, Γενικός Διευθυντής του Cul De Sac, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2019

Αγαπητε Moustace,
Σας ευχαριστουμε πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε για την κριτικη σας. Επιτρεψτε μου να σας ενημερωσω οτι μεσα απο τις κριτικες σας στοχος μας ειναι η συνεχη βελτιωση των υπηρεσιων μας. Ευελπιστουμε πως θα εχουμε την ευκαιρια να σας καλωσορισουμε και παλι κοντα μας.

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άριστο πρωινό! + μπουφές σε απόλυτα λογικές τιμές, άριστο προσωπικό και σερβις επίσης κάτι που δεν το συναντάω συχνά σε πολλές πόλεις στον εργασιακό χώρο. Άριστη σχέση Υπεύθυνου-Αφεντικου προς το προσωπικό με διακριτική "πλακα" και το χαμόγελο σε συνεργασία με την δουλειά να ρέει, ανεκτίμητη αξία για τον πελάτη να βλέπει ένα προσωπικό χαμογελαστό και όχι μίζερο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Να συνεχισεται έτσι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, raphaeln737
Ο/η vasolanaki, Γενικός Διευθυντής του Cul De Sac, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2019

Αγαπητη raphaeln737,
Σας ευχαριστουμε πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε για την κριτικη σας. Σημαινει πολλα για εμας να βλεπουμε οτι οι προσπαθειες μας ανταμειβονται. Ευελπιστουμε πως θα εχουμε την ευκαιρια να σας καλωσορισουμε και παλι κοντα μας.

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλός καφές σχετικα ωραίο περιβάλλον αλλά ύφος χωρίς λόγο απο το προσωπικό που χαρακτηρίζει έλλειψη σεβασμού στον πελάτη. Αφιλόξενο,δεν προσελκύει το ενδιαφέρον για δεύτερη επίσκεψη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Juliet3kat

Αγαπητη Juliet3kat,
Σας ευχαριστουμε πολυ για τον χρονο που αφιερωσατε για την κριτικη σας. Σημαινει πολλα για εμας να βλεπουμε οτι οι προσπαθειες μας ανταμειβονται. Οι παρατηρησεις σας εχουν ηδη ληφθει υποψη. Επιτρεψτε μου να σας ενημερωσω οτι μεσα απο τις κριτικες σας στοχος μας ειναι η συνεχη βελτιωση των υπηρεσιων μας. Ευελπιστουμε πως θα εχουμε την ευκαιρια να σας καλωσορισουμε και παλι κοντα μας.

Cul De Sac: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Cul De Sac: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!