“Γιγουρτι”

Κουζίνες: Ντελικατέσεν
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Φαγητό σε πακέτο
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό ωραίες γεύσεις και αρκετά μεγάλη ποικιλία καλές τιμές προσεγμένο το σέρβις χαμόγελο και καθαρα μπράβο

Ευχαριστούμε, posto76

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο παγωτο σε γενικες γραμμες αλλα η γευση του μου φανηκε καπως σαν ξυνισμενο.Το ωραιο ειναι οτι δεν το ζυγιζει.Επισης ο κυριος που μας εξυπηρετησε οταν μου εδωσε τα ρεστα υπηρχε ενα κερμα ξενο και οχι ευρω!

Ευχαριστούμε, Iosif M
Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πω ότι καλύτερο έχω φάει σε παγωμένο γιαουρτι.Πουθενα καλύτερο.Φοβερη εξυπηρέτηση.Ευγενεια, χαμόγελο και συμβουλές.Το επισκέφτηκα ήδη τρεις φορές και μέχρι να φύγω Δεν ξέρω πόσες ακόμη.

Ευχαριστούμε, Anna R
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό γιαούρτι με τοσες πολλές Επιλογές και φρέσκα υλικα.δεν το εχω συναντήσει πουθενά αυτό.η ιδιοκτήτες παντα με το χαμογελο και αψογη εξυπηρέτηση..ενα μερος στην καρδια της παλιας πολης που μόλις το δεις σε κάνει να μπεις μεσα.οι τιμές χαμηλές για την ποσοτητα που βάζουν.συνεχίστε έτσι!

Ευχαριστούμε, Αφροδίτη Λ
Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2015

Ωραιες γευσεις με μεγαλη ποικιλια ..Ειναι ενα μερος που αξιζει να πας. Η τοποθεσια ειναι πολυ καλη , ειναι πολυ κεντρικα.

Ευχαριστούμε, maria g

Yog-inn: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Yog-inn: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!