“ΠΟΛΎ ΕΥΧΆΡΙΣΤΗ ΈΚΠΛΗΞΗ ”
Κριτική για: Seven Brothers Taverna

Seven Brothers Taverna
Κουζίνες: Θαλασσινά
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μπροστά από το μαγαζί ψάχνοντας με βάση το TripAdvisor για ψαροταβέρνα ανάμεσα σε πάρα πολλές.
Και ψάχνοντας μου μιλάει ο υπεύθυνος του μαγαζιού για το ότι ψήνουν τα ψάρια στα κάρβουνα και μου το δείχνει.
Καθίσαμε πάνω στην προκυμαία φάγαμε πεντα νόστιμα ντακοs και ένα ψαράκι σχάρα τελειο.
Το πολύ συμπαθητικο εμφιαλωμένο τοπικό λευκό κρασί το διάλεξε ο σερβιτόρος και άξιζε πραγματικά.
Πολύ ευγενικοί, άνθρωποι. Θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, ΤΣΑΡΙΔΗΣ Ε

Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λειτουργια απο το 1969 με γευσεις στα καρβουνα, φρεσκα ψαρια και παραδοσιακα πιατα! Τοποθετημενο επανω στη θαλασσα στο παλαιο λιμανι ρεθυμνου!

Ευχαριστούμε, despoina1997
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε με την παρεα μου για φαγητο, ηταν ολα καταπληκτικά !! Πολυ ευγενικό περιβάλλον και πολυ νόστιμο φαγητο !! Μας κέρασαν ρακί στο τελος και εκλεισε η βραδιά με τον καλυτερο τροπο !!

Ευχαριστούμε, Taxiarchis K
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με την οικογένεια μου, και δοκιμάσαμε χταποδι και ψάρια στα κάρβουνα!! Όσα δοκιμάσαμε , μας εντυπωσίασαν αρκετά!!! Θα ξαναπάμε με την πρώτη ευκαιρία.

Ευχαριστούμε, mariatziv
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε με την κοπελα μου, εχω φαει σε πολλα μερη αλλα αυτο ηταν ενα απο τα καλυτερα! Το συνηστω!!!!!

Ευχαριστούμε, Dilan K

Seven Brothers Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου

Seven Brothers Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!